Prowadzenie fanpage - Fanpage Facebook - Agencja Interaktywna MINT
Obsługa i prowadzenie fanpage Facebook dla Firm! Kompleksowa obsługa w zakresie mediów społecznościowych
prowadzenie fanpage, obsługa fanpage, fanpage Facebook
15313
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15313,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

O usłudze

OBSŁUGA I PROWADZENIE FANPAGE DLA FIRM

Kompleksowa obsługa firm w zakresie mediów społecznościowych

Zobacz, jakie działania wchodzą w zakres usługi!

prowadzenie fanpage
STRATEGIA MARKETINGOWA

Jak określić grupę docelową? Jakie cele wyznaczyć przy planowaniu reklam na fanpage’u Facebook czy Instagram? Jak pozyskać leady? Na te i inne pytania odpowie długoterminowa strategia marketingowa przygotowana specjalnie dla Twojej firmy!

OPTYMALIZACJA

Zaprojektujemy chwytliwe zdjęcie profilowe oraz zdjęcie w tle na Facebooku i innych portalach społecznościowych. Uzupełnimy Wasz fanpage Facebook’a o cenne informacje o firmie, mapę dojazdu, godziny otwarcia czy dane kontaktowe – wszystko na wyciągnięcie ręki przyszłego Klienta!

fanpage facebook
fanpage facebook
PROWADZENIE

Poprowadzimy fanpage Twojej firmy na wszystkich profilach społecznościowych. Będziemy tworzyć treści i grafiki na posty, planować wydarzenia oraz prowadzić konkursy na Facebooku – wszystko po to, aby przyciągnąć nowych fanów!

MODERACJA

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu będziemy odpowiadać na komentarze fanów, ich posty czy prywatne wiadomości. Dzięki usłudze prowadzenie fanpage odciążymy Twoją firmę w 100%!

prowadzenie fanpage
prowadzenie fanpage
REKLAMA

Prawidłowo przygotowana i przeprowadzona kampania reklamowa na Facebooku to nie tylko niższy koszt za każde kliknięcie, ale również większa aktywność fanów, przejść na stronę www czy liczba zdobytych leadów.

NOWI FANI

Jak zdobyć fanów na Facebooku? Poprzez wysoką aktywność na portalach społecznościowych, dzięki interakcji z fanami czy przez planowanie konkursów z nagrodami! Postaramy się zdobyć dla Waszego fanpage’a jak najwięcej aktywnych fanów.

fanpage facebook

PROWADZENIE FANPAGE – zainteresowany?

Poznaj cennik prowadzenia fanpage i rozpocznij marketing na Facebooku już dziś!