MINT - Analiza marki Twojej firmy w sieci | Agencja marketingowa Poznań
Profesjonalne prowadzenie fanpage m.in. na Facebook, Instagram czy Twitter, tworzenie responsywnych stron internetowych, pisanie tekstów, reklama na Facebooku oraz Adwords.
agencja interaktywna, marketing internetowy, prowadzenie fanpage, facebook dla firm, obsługa fanpage, instagram, reklamy adwords, responsywne strony internetowe
16093
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16093,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Analiza marki w sieci

ANALIZA MARKI W SIECI

Analiza wizerunku Twojej firmy w Internecie

Chcesz poznać opinie internautów o Twojej firmie i dotrzeć do miejsc w sieci, gdzie i niej rozmawiają? Zastanawiasz się, jak Twoja firma wygląda na tle konkurencji? Chcesz sprawdzić skuteczność kampanii reklamowych, w które zainwestowałeś?
Rozpocznij dialog z niezadowolonymi lub nieprzekonamymi Klientami Twojej firmy i uniknij kryzysu wizerunkowego Twojej firmy w internecie!

W ramach usługi otrzymasz profesjonalny raport analizy wizerunki marki, w którym wytypujemy punkty do poprawy wraz z wskazówkami, jak ich dokonać. Na życzenie wykonamy analizę social media, lub dokładniej analizę działań na Facebooku, która pozwoli Tobie łatwo określić, czy wytyczona strategia marketingowa jest prawidłowa.

analiza marki
Sentyment wypowiedzi:
 • Strony www

 • Fanpage dla firm

 • Copywriting

Obecność w Social Media:
 • Pozytywne

 • Neutralne

 • Negatywne

Najczęściej wyszukiwane słowa:
 • Facebook

 • Instagram

 • Inne

PAKIETY:

 • Ekonomiczny

  Analiza marki w Internecie - obecność z ostatnich 3 miesięcy (blogi, fora, social media i inne portale)

  250zł
 • Standardowy

  Analiza marki w Internecie - obecność z ostatnich 6 miesięcy, analiza strony www z punktu widzenia Klienta wraz z propozycjami zmian

  400zł
 • Profesjonalny

  Analiza marki w Internecie - obecność z ostatnich 12 miesięcy, analiza strony www z punktu widzenia klienta wraz z propozycjami zmian

  750zł

INTERESUJE CIĘ
ANALIZA WIZERUNKU MARKI W INTERNECIE?

Zamów raport i przekonaj się, jak postrzegana jest Twoja firma w sieci! Przeanalizujemy działania na forach internetowych, portalach społecznościowych, sprawdzimy skuteczność reklamy Facebook czy Google Adwords. Na życzenie wykonamy analizę strony www od strony użytkownika – czy jest responsywna, czytelna i przystosowana pod SEO!

Agencja reklamowa

Prowadzisz fanpage albo stronę internetową i zastanawiasz się, w jaki sposób twoja działalność jest odbierana przez innych? A może po prostu chcesz dowiedzieć się, gdzie popełniasz błędy i co sprawia, że Twoje komunikaty nie docierają do odbiorców z pełną mocą? Możemy coś na to zaradzić! Zleć nam analizę marki w sieci, by dowiedzieć się więcej! Dzięki analizie otrzymasz kompleksowe sprawozdanie z działań w sieci. Przedstawimy Ci opinie internautów dotyczące firmy oraz oferowanych produktów lub usług, zadbamy o Twój wizerunek, wskazując, gdzie są negatywne komentarze, na które warto odpowiedzieć. Dodatkowo  zaprezentujemy też preferencje klientów – być może dzięki temu będzie Ci łatwiej określić, które produkty są chętniej poszukiwane w Internecie, a które cieszą się mniejszą popularnością. Ważny elementem analizy marki w sieci oraz fanpage na Facebooku jest również przejrzenie działań konkurencji. Dzięki temu możesz zobaczyć, które strategie marketingowe sprawdzają się, a z których lepiej zrezygnować. Kontrola działań konkurencji na stronach internetowych i nie tylko pozwoli Ci również uniknąć błędów innych firm – warto uczyć się od innych! Analiza marki przeprowadzona przez naszą agencję reklamową w Poznaniu pozwoli Ci również uniknąć kryzysów wizerunkowych w przyszłości. Odpowiednio szybka reakcja zapobiegnie negatywnemu odzewowi ze strony odbiorców na niekorzystny sposób marketingu. Analiza marki w sieci to szerokie działania, dzięki którym zyskasz pełną wiedzę na temat funkcjonowania Twojej firmy na stronach internetowych. Zachęcamy do skorzystania z oferty już dziś! Wyprzedź konkurencję i zadbaj o swoje dobre imię w Internecie. Dzięki nam Twoja strona internetowa będzie cieszyć się znacznie bardziej pozytywnym odbiorem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług agencji reklamowej w Poznaniu!