ChatBot

Na Facebooku

Nowy wymiar komunikacji Twojej marki z klientem

Rewolucja Messangera

Firmy z niemal każdej branży doceniają potencjał mediów społecznościowych. Od niedawna, w budowaniu nowoczesnych strategii marketingowych, wykorzystywany jest także Facebook Messenger. Komunikator, którego regularnie używa ponad 1,2 miliona osób na całym świecie, to doskonałe narzędzie do obsługi klienta oraz promowania produktów marki. Przekonaj się o tym, realizując usługę

 

Chatbot na Facebooku!

Choć boty nie są żadną innowacją technologiczną – z powodzeniem używane były w czasach pierwszych komunikatorów, to stanowią nowość wśród narzędzi marketingowych. Ich wykorzystanie przez firmy otwiera wiele nowych perspektyw, które chcą zwiększać swoją konkurencyjność. Boty, czyli proste programy komputerowe, odróżniają się od innych form komunikacji wysokim poziomem automatyzacji.

Korzyści

Dla Ciebie

Z pomocą sztucznej inteligencji komunikacja z klientem weszła na wyższy poziom – boty przejęły dotychczasowe funkcje ludzi, zapewniając szybki i bezpośredni kontakt marki z klientem i klienta z marką.

szybka i sprawna reakcja na zapytania klientów,

prowadzenie komunikacji kanałem doskonale znanym użytkownikom,

możliwość pełnej konfiguracji bota,

oszczędność czasu i kosztów związanych z moderacją odpowiedzi,

szybsza obsługa złożonych zamówień,

budowanie wizerunku nowoczesnej firmy,

wzrost sprzedaży poprzez wysyłanie wiadomości ofertowych,

rozpoznawanie preferencji klientów.

Korzyści

Dla Klientów

Z pomocą sztucznej inteligencji komunikacja z klientem weszła na wyższy poziom – boty przejęły dotychczasowe funkcje ludzi, zapewniając szybki i bezpośredni kontakt marki z klientem i klienta z marką.

szybka odpowiedź na pytania i wątpliwości,

lepszy dostęp do oferty sklepu,

bieżące monitorowanie złożonych zamówień,

prowadzenie rozmowy z używanej aplikacji,

swobodna atmosfera rozmowy.

WYKORZYSTAJ

Potencjał

Nasz. Twojej firmy. Biznesu, który przyniesie dochody, jeżeli tylko na to pozwolisz.

Zawsze warto próbować. Pokażemy Ci, jak.

Kompleksowa

Obsługa botów na Facebooku

W ramach oferty zajmiemy się dla Ciebie:

Opracowaniem struktury

działania bota

Przygotowaniem różnych

scenariuszy działań

Wdrożeniem struktury

do Messenger’a

Testowaniem bota

Dostarczeniem bota

nawet w 5 dni

Indywidualną wyceną

usługi

INNOWACJA

Dla biznesu

Dzięki botom do Facebooka zbudujesz silne relacje z potencjalnymi klientami, usprawnisz proces zamawiania produktów swojej marki oraz zadbasz o wysoką jakość obsługi posprzedażowej.

Skorzystaj z możliwości z nowoczesnych narzędzi marketingowych. Teraz. Zanim to zrobi konkurencja.

Chatbot

Na Facebooku

Chatbot to jedna z najlepszych opcji do wykorzystania na fanpage na Facebooku. Dzięki chatboxom możesz spersonalizować komunikację i szybciej dotrzeć do klienta. Chatbot jest też bardzo cenny z punktu prowadzenia fanpage, ponieważ pozwala na lepsze zebranie informacji. To z kolei może przydać się w późniejszym procesie optymalizacji. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi chatbota, którą możemy przeprowadzić zarówno w ramach oferty prowadzenia facebooka, jak i osobno. Nasza agencja reklamowa w Poznaniu przygotuje dla Ciebie bota z różnym scenariuszem działań, wdroży go do aplikacji Messenger, przetestuje, a następnie dostarczy gotowego w ciągu 5 dni roboczych. Dzięki temu możesz szybko dorobić się własnego chatbota bez konieczności przeprowadzenia długotrwałych testów czy personalizacji na własną rękę! Przygotowanie prawidłowego chatbota potrafi zająć nieco czasu. Możemy zrobić to za Ciebie szybko i efektywnie! Nasza agencja reklamowa w Poznaniu przygotowała już chatboty dla wielu firmy. Wiemy, co zrobić, by ta usługa umożliwiła nie tylko sprawne odpowiadanie na zapytania klientów i oszczędziła czas związany z moderacją, ale też wpłynęła na budowanie wizerunku nowoczesnej firmy. Automatyzacja to podstawa prowadzenia fanpage. Dzięki temu zaoszczędzisz sobie pracy związanej np. z odpowiadaniem na pytania o godziny otwarcia firmy, możliwość zarezerwowania stolika czy o lokalizację.

Chatboty to tylko jedna z wielu naszych usług! Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą prowadzenia Facebooka.