Chatbot na Facebooku » MINT - Agencja Interaktywna
Profesjonalne prowadzenie fanpage m.in. na Facebook, Instagram czy Twitter, tworzenie responsywnych stron internetowych, pisanie tekstów, reklama na Facebooku oraz Adwords.
agencja interaktywna, marketing internetowy, prowadzenie fanpage, facebook dla firm, obsługa fanpage, instagram, reklamy adwords, responsywne strony internetowe
17005
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17005,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Chatbot Facebook

ChatBot na Facebooku

Nowy wymiar komunikacji Twojej marki z klientem 

Firmy z niemal każdej branży doceniają potencjał mediów społecznościowych. Od niedawna, w budowaniu nowoczesnych strategii marketingowych, wykorzystywany jest także Facebook Messenger. Komunikator, którego regularnie używa ponad 1,2 osób na całym świecie, to doskonałe narzędzie do obsługi klienta oraz promowania produktów marki. Przekonaj się o tym, realizując usługę Chatbot na Facebooku!

Choć boty nie są żadną innowacją technologiczną – z powodzeniem używane były w czasach pierwszych komunikatorów, to stanowią nowość wśród narzędzi marketingowych. Ich wykorzystanie przez firmy otwiera wiele nowych perspektyw, które chcą zwiększać swoją konkurencyjność. Boty, czyli proste programy komputerowe, odróżniają się od innych form komunikacji wysokim poziomem automatyzacji.

Korzyści dla Ciebie i Twoich klientów

Z pomocą sztucznej inteligencji komunikacja z klientem weszła na wyższy poziom – boty przejęły dotychczasowe funkcje ludzi, zapewniając szybki i bezpośredni kontakt marki z klientem i klienta z marką.

Korzyści dla Twojej marki:

szybka i sprawna reakcja na zapytania klientów,

prowadzenie komunikacji kanałem doskonale znanym użytkownikom,

możliwość pełnej konfiguracji bota,

oszczędność czasu i kosztów związanych z moderacją odpowiedzi,

szybsza obsługa złożonych zamówień,

budowanie wizerunku nowoczesnej firmy,

wzrost sprzedaży poprzez wysyłanie wiadomości ofertowych,

rozpoznawanie preferencji klientów.

mint poznań
bot facebook

Korzyści dla Twoich klientów:

szybka odpowiedź na pytania i wątpliwości,

lepszy dostęp do oferty sklepu,

bieżące monitorowanie złożonych zamówień,

prowadzenie rozmowy z używanej aplikacji,

swobodna atmosfera rozmowy.

chat bot facebook

Kompleksowa obsługa botów na Facebooku

W ramach oferty zajmiemy się dla Ciebie:

Opracowaniem struktury

działania bota

Przygotowaniem różnych

scenariuszy działań

Wdrożeniem struktury

do aplikacji Messenger

Testowaniem bota

Dostarczeniem gotowego bota

w ciągu od 5 dni roboczych

Indywidualną wyceną

usługi

Zależy Ci na rozwoju swojego biznesu? Jesteś gotowy do skorzystania z możliwości z nowoczesnych narzędzi marketingowych?

Dzięki naszym botom do Facebooka zbudujesz silne relacje z potencjalnymi klientami, usprawnisz proces zamawiania produktów swojej marki oraz zadbasz o wysoką jakość obsługi posprzedażowej. Skontaktuj się, by uzyskać szczegółowe informacje o usłudze.