Kampanie

Reklamowe.

Biznes napędzany reklamą przyspiesza jak rakieta – większa widoczność oznacza większą liczbę klientów, a to – większe dochody. Najważniejszym jest odpowiedni

 

dobór narzędzi reklamowych.

Typów jest wiele i nikt nie prosi, abyś się na tym znał. Musisz wiedzieć co chcesz osiągnąć, a my znajdziemy takie środki, które to zrobią. To wydaje się proste i jest proste. Decyduj sam – chcesz stać w miejscu czy zrobić krok naprzód?

Bardziej

Dochodowe rozwiązanie.

Mamy sporo możliwości aby sprawić, żeby Twój biznes przynosił większe zyski.
Od Ciebie zależy, czy będziesz chciał je wykorzystać i poczuć przypływ nowych Klientów.

Kampanie Google Ads

 

Najszybszy sposób, aby znaleźć się na szczycie listy wyszukiwań Google. Właściwy dobór słów kluczowych, formy reklamy i jej ustawień zapewni szybki efekt – i ograniczy koszty!

Kampanie Facebook

 

Rozbudowany mechanizm reklam Facebook pozwala na precyzyjne dopasowanie ich typu oraz grupy odbiorców: niezależnie czy zależy Tobie na leadach, sprzedaży produktów, rozgłosie czy wizytach na stronie!

Kampanie remarketingowe

 

Nawet 75% konsumentów nie decyduje na zakup produktu lub usługi podczas pierwszej wizyty na stronie internetowej. Zadbaj o to, aby na nią wrócili!

Merchant Center

 

Dedykowane rozwiązanie reklamowe od Google dla sklepów internetowych e-commerce. Sprzedawaj produkty jeszcze przed wejściem na Twoją stronę bezpośrednio w wyszukiwarce!

Kampanie YouTube

 

Promuj swój biznes na najszybciej rozwijającym się kanale w sieci w formie przyciągających uwagę filmów. Dopasuj odbiorców i zwiększ rozpoznawalność swojej marki.

Kampanie emailowe

 

Najtańsza forma dotarcia do Twoich klientów. Zadbaj o wizerunek, podsyłaj pomysły i rozwiązania, które przekonają do Twoich produktów czy usług.

Tworzymy

Doznania reklamowe.

Pokaż się setkom tysięcy potencjalnych Klientów, sprawmy, aby łatwo Cie odnaleźli. Wyjdź im naprzeciw, zanim to zrobi konkurencja.

Chcemy, byś był widoczny. I odniósł sukces.

Możliwości jest dużo i z przyjemnością doradzimy, która może być najskuteczniejsza dla Ciebie.

Efekty

Osiągane z precyzją.

 

Jeżeli czytasz ten tekst oznacza, że chcesz być widoczny. My wiemy jak tego dokonać, zostaje pytanie czy chcesz sięgnąć po biznesowy sukces.

Twoje potrzeby.

Na czym Tobie zależy? Co chcesz osiągnąć?
Może to być sprzedać produktów w sklepie, pozyskiwanie nowych kontaktów (leadów), zwiększenie widoczności marki w internecie czy zwyczajne zapisy na wydarzenie. To najważniejszy punkt - pod tym kątem dopasowujemy odpowiednie kampanie reklamowe.

Dochodowa kampania reklamowa.

Reklamy muszą się zwrócić - w przeciągu miesiąca, kwartału czy kilku lat, ponoszone koszty powinny przynieść zyski. Odpowiedni dobór formy reklamowej pozwoli na uzyskanie takich efektów, jakich oczekujesz.

Zaangażowana grupa docelowa

Szczegółowe doprecyzowanie odbiorców kampanii reklamowej zwiększa jej efektywność, a to zmniejsza ponoszone koszty. Im bardziej poznamy Twojego klienta i jego potrzeby, tym lepiej się pod niego dostosujemy!

Treści, które zarabiają

Właściwy wybór rodzaju reklamy i jej odbiorców nie pomogą, jeżeli jej treść nie zainteresuje. Format przekazu, komunikat i wyróżniająca się grafika po podstawa, aby zwrócić uwagę Twojego klienta!

Coraz niższe koszty

Brzmi niewiarygodnie, ale to prawda - im dłużej reklama jest widoczna, tym koszty jej publikacji maleją. Wszystko dzięki optymalizacji reklam, czyli dopasowywaniu ich formy jak i odbiorców tak, aby uzyskiwać najlepsze efekty za najniższą cenę!

Liczby

Nie kłamią.

Dotychczas nasze reklamy miały
19664962‬

unikalnych użytkowników

62888461

wyświetleń

To naprawdę dużo osób szukających produktów, usług, porad i tysiąca innych rzeczy.
Możliwe, że szukali Ciebie.

te Firmy

Nam zaufały!