Projekty graficzne: logo, wizytówki, ulotki, ... » MINT - Agencja Interaktywna
Profesjonalne prowadzenie fanpage m.in. na Facebook, Instagram czy Twitter, tworzenie responsywnych stron internetowych, pisanie tekstów, reklama na Facebooku oraz Adwords.
agencja interaktywna, marketing internetowy, prowadzenie fanpage, facebook dla firm, obsługa fanpage, instagram, reklamy adwords, responsywne strony internetowe
16073
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16073,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Projekty graficzne

PROJEKTY GRAFICZNE DLA TWOJEJ FIRMY

Szukasz sprawdzonej agencji, która zaprojektuje dla Ciebie logotypy, wizytówki, ulotki reklamowe, katalogi, banery czy plakaty?

Jesteśmy dostępni na każdym etapie działalności Twojej firmy. Nasz zespół designerów przygotuje wszystkie projekty graficzne, począwszy od zaprojektowania chwytliwego logo i charakterystycznej wizytówki do opracowania wielkoformatowych banerów reklamowych. Składamy również katalogi i broszury, pomagamy przy realizacjach stoisk targowych!

prowadzenie fanpage

PROJEKTY GRAFICZNE – CENNIK

Zapoznaj się z poniższym cennikiem usług i skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów Twojego zlecenia. Gwarantujemy indywidualne podejście i atrakcyjną ofertę cenową. Jeżeli nie znalazłeś usługi, której poszukujesz – napisz do nas, a z pewnością znajdziemy dla Ciebie właściwe i optymalne rozwiązanie.

Logotyp

(do 5 propozycji graficznych)

od 600 zł

Księga znaku

Opis budowy logo i przykłady jak należy znak stosować dla prawidłowego używania.

od 600 zł

Wizytówki

(do 3 propozycji graficznych)

od 200 zł

Ulotka reklamowa

(w cenie wliczone są 3 poprawki)

od 100 zł

Katalog produktowy

Cena za 1 stronę

od 60zł

Baner reklamowy

Baner na stronę www, wielkoformatowe, billboardy i inne!

Wycena indywidualna

Plakat

(w cenę wliczone są 3 poprawki)

od 100 zł

CO MOGLIBYŚMY DLA CIEBIE ZAPROJEKTOWAĆ?

Projekty graficzne nie mają przed nami tajemnic! W ramach usługi otrzymasz nasze pełne wsparcie od samego powstania pomysłu do ostatecznego wydruku. Pomagamy przy redagowaniu treści do broszur i katalogów, a dzięki współpracy z drukarniami oferujemy atrakcyjne ceny przy realizacji zleceń!