fbpx

Projekty

Graficzne

Szukasz sprawdzonej agencji, która zaprojektuje dla Ciebie logotypy, wizytówki, ulotki reklamowe, katalogi, banery czy plakaty?

Jesteśmy dostępni na każdym etapie działalności Twojej firmy. Nasz zespół designerów przygotuje wszystkie projekty graficzne, począwszy od zaprojektowania chwytliwego logo i charakterystycznej wizytówki do opracowania wielkoformatowych banerów reklamowych. Składamy również katalogi i broszury, pomagamy przy realizacjach stoisk targowych!

prowadzenie fanpage

Cennik

Tworzenia grafik

Zapoznaj się z poniższym cennikiem usług i skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów Twojego zlecenia. Gwarantujemy indywidualne podejście i atrakcyjną ofertę cenową. Jeżeli nie znalazłeś usługi, której poszukujesz – napisz do nas, a z pewnością znajdziemy dla Ciebie właściwe i optymalne rozwiązanie.

Logotyp

(do 5 propozycji graficznych)

od 600 zł

Księga znaku

Opis budowy logo i przykłady jak należy znak stosować dla prawidłowego używania.

od 600 zł

Wizytówki

(do 3 propozycji graficznych)

od 200 zł

Ulotka reklamowa

(w cenie wliczone są 3 poprawki)

od 100 zł

Katalog produktowy

Cena za 1 stronę

od 60zł

Baner reklamowy

Baner na stronę www, wielkoformatowe, billboardy i inne!

Wycena indywidualna

Plakat

(w cenę wliczone są 3 poprawki)

od 100 zł

Co moglibyśmy dla Ciebie zaprojektować?

Projekty graficzne nie mają przed nami tajemnic! W ramach usługi otrzymasz nasze pełne wsparcie od samego powstania pomysłu do ostatecznego wydruku. Pomagamy przy redagowaniu treści do broszur i katalogów, a dzięki współpracy z drukarniami oferujemy atrakcyjne ceny przy realizacji zleceń!

Agencja marketingowa

Poznań

Zamów projekt graficzny dla Twojej firmy! W cenniku agencji reklamowej znajdziecie wyszczególnione usługi graficzne – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami! W ofercie znajdziecie między innymi projekty graficzne pod strony www. W Poznaniu tworzymy wszelakie projekty graficzne, począwszy od logo, wizytówek, przez projekty wielkoformatowe. Przygotowujemy szablony dla stron internetowych, tworzymy grafiki na fanpage na Facebooku oraz na Instagramie. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka staranność wykonania, dbałość o detal i dostosowanie do charakteru Twojej firmy. Możemy przygotować dla Ciebie również materiały reklamowe na stronę www i nie tylko. Do tej pory tworzyliśmy między innymi plakaty, ulotki reklamowe, katalogi produktowe czy banery reklamowe do wykorzystania na fanpage na Facebooku. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą agencji reklamowej. Cennik jest dostępny na naszej stronie internetowej. Prosimy o kontakt w przypadku pytań lub specjalnych projektów indywidualnych – chętnie przygotujemy dla Was specjalną, spersonalizowaną ofertę. Zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi projektami graficznymi na stronie internetowej. Gotowe grafiki możesz wykorzystać na fanpage na Facebooku czy na stronach www! Zamów wyjątkowe projekty graficzne i zadbaj o wizerunek swojej firmy jeszcze dziś!

Warto pamiętać o tym, że większość społeczeństwa to wzrokowcy. Odpowiednie, profesjonalne grafiki o dobrej jakości powinny być podstawą na Waszej stronie internetowej albo na fanpage na Facebooku! Agencja reklamowa może też przygotować projekty specjalne, związane na przykład z konkretnymi wydarzeniami. Wiemy, jak zwiększyć widoczność strony w sieci dzięki odpowiedniej szacie graficznej – przekonaj się sam!