MINT - Pozycjonowanie stron www | Pozycjonowanie Google | Reklama
Profesjonalne prowadzenie fanpage m.in. na Facebook, Instagram czy Twitter, tworzenie responsywnych stron internetowych, pisanie tekstów, reklama na Facebooku oraz Adwords.
agencja interaktywna, marketing internetowy, prowadzenie fanpage, facebook dla firm, obsługa fanpage, instagram, reklamy adwords, responsywne strony internetowe
17112
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17112,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Pozycjonowanie stron

Posiadanie własnej strony internetowej jest dziś kluczowym elementem marketingu dla firm z niemal każdej branży. Sama witryna to jednak nie wszystko. Jak dowodzą liczne badania, aż 95% internautów ogranicza poszukiwanie informacji do wyników wyświetlanych na pierwszej stronie wyszukiwarki internetowej. W dobie ogromnej konkurencji rynkowej dotarcie do potencjalnych klientów jest więc nie lada wyzwaniem. Skutecznym sposobem na zwiększenie widoczności w sieci, a co za tym idzie – także ruchu w witrynie, jest pozycjonowanie stron www.

Czym

Jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron, nazywane także SEO (Search Engine Optimization) to ogół działań, mających na celu podniesienie pozycji strony w rankingu wyszukiwarki internetowej. Po wpisaniu określonego hasła w wyszukiwarce, jej algorytmy sprawdzają, która ze stron najlepiej odpowiada zapytaniu internauty i na tej podstawie wyświetla wyniki. Wysokie miejsce w rankingu to dla firmy szansa na zwiększenie ruchu na stronie i pozyskanie dodatkowych klientów.

pozycjonowanie stron

Jakie korzyści

Przyniesie pozycjonowanie?

Zwiększenie ruchu na stronie

Lepsza rozpoznawalność marki

Wzrost liczby zapytań ofertowych

Dotarcie do potencjalnych klientów

Ograniczenie wydatków na reklamę

Pozytywny wizerunek marki w sieci

Podniesienie wyników sprzedaży

Przewaga nad konkurencją

Dlaczego

Zlecić usługę?

Aby pozycjonowanie strony www przyniosło oczekiwane korzyści, musi być odpowiednio zaplanowane i zrealizowane. W MINT pozycjonowanie stron www nie ma dla nas tajemnic – od lat specjalizujemy się w przeprowadzaniu skutecznych kampanii SEO dla małych, średnich i dużych firm.

W ramach kompleksowego pozycjonowania stron zapewniamy:

Analizę sytuacji Twojej firmy

Profesjonalnie dopasowaną strategię pozycjonowania

Dobór odpowiednich słów kluczowych

Optymalizację strony

Działania content marketingowe i link building

Analitykę internetową wraz z comiesięcznym raportowaniem wyników

Chcesz zwiększyć widoczność swojej firmy w sieci? Docierać do większej liczby potencjalnych klientów i cieszyć się wyższym poziomem konwersji? Uzyskaj wycenę profesjonalnego pozycjonowania strony www realizowanego przez naszą doświadczoną agencję.

Pozycjonowanie

Stron internetowych

Tworzenie stron internetowych to tylko mała część tego, co trzeba zrobić, by zaistnieć w sieci. Aby strona była znana i często odwiedzana, musi zyskać odpowiednią pozycję w wyszukiwarkach. W tym pomocne bywa pozycjonowanie stron . Dzięki niemu możesz skutecznie zwiększyć swoją widoczność w sieci. Aby pozycjonowanie stron było skuteczne, musi zostać przeprowadzone w odpowiedni sposób. Warto zlecić to profesjonalnej agencji reklamowej, która wie, na jakie frazy należy zwrócić uwagę, by zapewnić widoczność w sieci. Na pozycjonowaniu stron lepiej nie oszczędzać – choć efekty nie są widoczne od razu, a raczej po kilku miesiącach, to uzbrojenie się w cierpliwość zdecydowanie popłaca. Pozycjonowanie jest ważnym elementem tworzenia stron www– kreuje dużą przestrzeń reklamową, którą zdecydowanie warto wykorzystać, tym bardziej, że wyszukiwanie np. w Google jest często podstawą zdobywania informacji o produktach. Poza tym pozycjonowanie stron www przynosi długofalowe efekty – nawet jeśli sprzedaż nie zwiększy się od razu, to jeśli zainwestujemy w reklamę z odpowiednimi frazami, a także zbudujemy stronę w oparciu o odpowiednie teksty SEO, z czasem nasza widoczność poprawi się znacząco.  Niewątpliwie dużą zaletą pozycjonowania stron są również stosunkowo niewielkie koszty (w porównaniu do tego, ile kosztują inne formy reklamy). Warto też pamiętać o tym, że na pozycjonowanie ma wpływ wiele czynników, w tym m.in. linkowanie wewnętrzne, stosowanie słów kluczowych, szybkość ładowania strony oraz responsywność strony internetowej. Te miejsca w sieci, które mają strony dostosowane do różnych urządzeń – smartfonów, laptopów czy tabletów – są znacznie lepiej pozycjonowane W Google. Warto o tym pamiętać!  Pozycjonowanie stron internetowych polecamy tym osobom, którym zależy na zwiększeniu ruchu na stronie, ale również tym, które planują otworzyć sklep internetowy lub dopiero rozpoczynają swoją działalność i planują wkroczyć na rynek. Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji znajduje się twoja firma, gwarantujemy, że przeprowadzone przez nas pozycjonowanie stron może polepszyć twoją widoczność w sieci!