Pozycjonowanie strony www (SEO) » MINT - Agencja Interaktywna
Profesjonalne prowadzenie fanpage m.in. na Facebook, Instagram czy Twitter, tworzenie responsywnych stron internetowych, pisanie tekstów, reklama na Facebooku oraz Adwords.
agencja interaktywna, marketing internetowy, prowadzenie fanpage, facebook dla firm, obsługa fanpage, instagram, reklamy adwords, responsywne strony internetowe
17112
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17112,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.4,vc_responsive
 

Pozycjonowanie stron www (SEO)

Posiadanie własnej strony internetowej jest dziś kluczowym elementem marketingu dla firm z niemal każdej branży. Sama witryna to jednak nie wszystko. Jak dowodzą liczne badania, aż 95% internautów ogranicza poszukiwanie informacji do wyników wyświetlanych na pierwszej stronie wyszukiwarki internetowej. W dobie ogromnej konkurencji rynkowej dotarcie do potencjalnych klientów jest więc nie lada wyzwaniem. Skutecznym sposobem na zwiększenie widoczności w sieci, a co za tym idzie – także ruchu w witrynie, jest pozycjonowanie stron www.

Na czym polega pozycjonowanie stron www?

pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron www, nazywane także SEO (Search Engine Optimization) to ogół działań, mających na celu podniesienie pozycji strony w rankingu wyszukiwarki internetowej. Po wpisaniu określonego hasła w wyszukiwarce, jej algorytmy sprawdzają, która ze stron najlepiej odpowiada zapytaniu internauty i na tej podstawie wyświetla wyniki. Wysokie miejsce w rankingu to dla firmy szansa na zwiększenie ruchu na stronie i pozyskanie dodatkowych klientów.

Dlaczego pozycjonowanie www warto zlecić doświadczonej agencji?

Aby pozycjonowanie strony www przyniosło oczekiwane korzyści, musi być odpowiednio zaplanowane i zrealizowane. W MINT pozycjonowanie stron www nie ma dla nas tajemnic – od lat specjalizujemy się w przeprowadzaniu skutecznych kampanii SEO dla małych, średnich i dużych firm.

W ramach kompleksowego pozycjonowania stron www zapewniamy:

Analizę sytuacji Twojej firmy

Profesjonalnie dopasowaną strategię pozycjonowania

Dobór odpowiednich słów kluczowych

Optymalizację strony

Działania content marketingowe i link building

Analitykę internetową wraz z comiesięcznym raportowaniem wyników

Ile zapłacisz za pozycjonowanie strony www?

W MINT proponujemy naszym Klientom rozliczanie w formie miesięcznego abonamentu:

  • Strony małe,
    lokalne

  • od150złmc
  • Małe i średnie sklepy, strony o zasięgu ogólnopolskim

  • od300złmc
  • Duże sklepy,
    konkurencyjne frazy

  • od600złmc

Szczegółowa, indywidualna wycena pozycjonowania strony www zależy od liczby i konkurencyjności słów kluczowych. Pobierana płata jest stała i niezależna od ilości prac i osiągniętych wyników.

Chcesz zwiększyć widoczność swojej firmy w sieci? Docierać do większej liczby potencjalnych klientów i cieszyć się wyższym poziomem konwersji? Uzyskaj wycenę profesjonalnego pozycjonowania strony www realizowanego przez naszą doświadczoną agencję.