fbpx

Pozycjonowanie

Stron internetowych

Posiadanie własnej strony internetowej jest dziś kluczowym elementem marketingu dla firm z niemal każdej branży. Sama witryna to jednak nie wszystko. Jak dowodzą liczne badania,

aż 95% internautów

ogranicza poszukiwanie informacji do wyników wyświetlanych na pierwszej stronie wyszukiwarki internetowej. W dobie ogromnej konkurencji rynkowej

dotarcie do potencjalnych klientów

jest więc nie lada wyzwaniem. Skutecznym sposobem na zwiększenie widoczności w sieci, a co za tym idzie – także ruchu w witrynie, jest pozycjonowanie stron www. Pozycjonowanie to szereg działań, które zdecydowanie warto podjąć. Znaczna większość internautów ograniczy się do wejścia w kilka pierwszych linków, dlatego jeśli Twoja witryna znajduje się na drugiej strony wyszukiwarki internetowej albo jeszcze dalej, szansa na odwiedzenie jej drastycznie spada. Na szczęście można coś z tym zrobić!

Ale O co

W tym chodzi?

W głównej mierze o to, aby trafiało na Twoją stronę więcej Klientów. Klientów, którzy szukają produktów czy usług w wyszukiwarkach i na tej podstawie dokonują decyzji o zakupie. Aby tego dokonać, należy zadbać o stronę i o linki, które się do niej odnoszą. Brzmi prosto? Tak, ale wymaga to wielu godzin pracy. Wbrew pozorom, pozycjonowanie to nie jednorazowy, ale stały proces, nad którym należy nieustannie czuwać i który wymaga wykorzystania SEO.

 

Czym jest zatem SEO?

Ściśle mówiąc, to optymalizacja wyników (z ang. Search Engine Optimization). Brzmi zawile? Tłumaczymy dalej! Owa optymalizacja powoduje zwiększenie ruchu na Twojej stronie, a tym samym wpływa na zdobycie nowych odbiorców treści. A jak wiadomo, większa ilość Klientów to większe dochody. Zadbajmy o to, by Twoja strona zaczęła przynosić większe zyski!

 

Jakie korzyści może przynieść?

Zwiększenie ruchu na stronie

Lepsza rozpoznawalność marki

Wzrost liczby zapytań ofertowych

Dotarcie do potencjalnych klientów

Ograniczenie wydatków na reklamę

Podniesienie wyników sprzedaży

CHCEMY

Byś był łatwy do znalezienia.

Konkurencja z dnia na dzień zwiększa swoją pozycję w wyszukiwarkach. Potrzebowa stałej i efektywnej pracy do utrzymania pozycji i tym samym wyników sprzedaży. Nie pozwól, byś został w tyle. Inwestowanie w pozycjonowanie zwróci się z nawiązką!

Potrzeba niewiele

Najważniejsze – Twoja decyzja. Decyzja, że chcesz iść naprzód, chcesz rozwijać swój biznes i zwiększać widoczność swojej firmy. Doborem fraz kluczowych, audytem strony czy dalszymi sugestiami zajmiemy się za Ciebie.

Dlaczego

Zlecić usługę?

Konkretne usługi wymagają doświadczonych profesjonalistów. A ich ofertę właśnie przeglądasz.

Pomagając firmom z dnia na dzień zyskujemy doświadczenie, co można zrobić jeszcze lepiej. I

wyciągamy z tego wnioski.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować solidny grunt, z którego w łatwy sposób możemy wybić każdą firmę w górę. Lokalny biznes, sklep internetowy, międzynarodową korporację..

W ramach kompleksowego pozycjonowania stron zapewniamy:

Analizę sytuacji Twojej firmy w wyszukiwarkach

Dopasowaną do potrzeb i budżetu strategię pozycjonowania

Dobór dochodowych słów kluczowych

Stałą optymalizację strony dostosowaną do algorytmów Google

Skuteczne działania content marketingowe i link building

Analitykę internetową wraz z comiesięcznym raportowaniem wyników

Audyt SEO

Chcesz rozpocząć pozycjonowanie strony? Zacznij od uporządkowania i dostosowania kodu strony pod kątem SEO! W ramach usługi przeprowadzamy analizę strony, sprawdzając znaczniki, atrybuty, opisy oraz pozostałe elementy składowe. To połowa sukcesu w sprawnym pozycjonowaniu SEO!

Optymalizacja SEO

Po dobrze wykonanym audycie SEO warto wdrożyć zmiany jak szybko się da. Szybsze działania oznaczają szybsze uzyskanie lepszych rezultatów w wyszukiwarkach! Wiemy, jak sprawnie przeprowadzić optymalizację, by dzięki temu zyskać na czasie.

Content Marketing

Jedno z najbardziej optymalnych rozwiązań dla osób, które poprzez pozycjonowanie chcą jednocześnie zachęcać ciekawymi i profesjonalnymi artykułami branżowymi. Treść to wciąż podstawa budowania i pozycjonowania strony. Żonglujemy słowami sprawnie i z namysłem, by jak najbardziej wpływać zarówno na odbiorców, jak i na roboty wyszukiwarek!

SEO Copywriting

Nie można mówić o pozycjonowaniu bez seo copywritingu. To nic innego, jak pisanie tekstów z możliwie dużym zastosowaniem fraz kluczowych. A większa ilość fraz to większa szansa na sukces w wyszukiwarkach Google!

Pozycjonowanie E-commerce

Dedykowana oferta dla sklepów internetowych, które chcą wypromować swoje produkty w sieci wyszukiwania. Działania skupiają się nie tylko na ogóle sklepu, ale również kategoriach produktowych i samych produktach.

Więcej

Możliwości.

Pozycjonowanie stron internetowych składa się z kilku równolegle prowadzonych działań. Działań, które mają na celu zwiększyć Twoje dochody. Szybko i klarownie. Nie musisz znać się na tym – my zajmiemy się szczegółami i przedstawimy raport, który wyjaśni poszczególne mechanizmy przeprowadzonego pozycjonowania.

SUKCES

Na wyciągnięcie ręki.

Pierwsza pozycja w Google – brzmi tak pięknie. I tak może być, w ciągu kilkudziesięciu dni. Wszystko zależy od Ciebie. Od Twojej decyzji.

Wykorzystajmy możliwości

najlepiej jak się da. Zawsze warto sprawdzić coś nowego – opcji jest dużo i z pewnością doradzimy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej dochodowa.

Pozycjonowanie

Stron internetowych

Tworzenie stron internetowych to tylko mała część tego, co trzeba zrobić, by zaistnieć w sieci. Aby strona była znana i często odwiedzana, musi zyskać odpowiednią pozycję w wyszukiwarkach. W tym pomocne bywa pozycjonowanie stron . Dzięki niemu możesz wyraźnie zwiększyć swoją widoczność w sieci. Aby pozycjonowanie stron było skuteczne, musi zostać przeprowadzone w odpowiedni sposób. Warto zlecić to profesjonalnej agencji reklamowej, która wie, na jakie frazy należy zwrócić uwagę, by zapewnić widoczność w sieci. To zadanie, na którym lepiej nie oszczędzać – choć efekty nie są widoczne od razu (a raczej po kilku miesiącach), to uzbrojenie się w cierpliwość zdecydowanie popłaca. Pozycjonowanie jest ważnym elementem tworzenia stron www– kreuje dużą przestrzeń reklamową, którą zdecydowanie warto wykorzystać, tym bardziej, że wyszukiwanie np. w Google jest często podstawą zdobywania informacji o produktach. Poza tym, pozycjonowanie stron www przynosi długofalowe efekty – nawet jeśli sprzedaż nie zwiększy się od razu, to jeśli zainwestujemy w reklamę z odpowiednimi frazami, a także zbudujemy stronę w oparciu o odpowiednie teksty SEO, z czasem nasza widoczność poprawi się znacząco.  Niewątpliwie dużą zaletą pozycjonowania stron są również stosunkowo niewielkie koszty (w porównaniu do tego, ile kosztują inne formy reklamy). Warto też pamiętać o tym, że na pozycjonowanie ma wpływ wiele czynników, w tym m.in. linkowanie wewnętrzne, stosowanie słów kluczowych czy szybkość ładowania strony Wszelkie zmiany w adresach URL mogą zaburzyć indeksowanie strony, a to sprawi, że witryna bardzo szybko spadnie w wyszukiwarkach. Nie ryzykuj i nie działań na własną rękę – zleć to profesjonalistom.

Dbamy o responsywność

Oczywiście, ogromne znaczenie w procesie zwiększania widoczności witryny odgrywa również responsywność strony internetowej. Te miejsca w sieci, które mają strony dostosowane do różnych urządzeń – smartfonów, laptopów czy tabletów – są znacznie lepiej pozycjonowane W Google. Warto o tym pamiętać!  Pozycjonowanie stron internetowych polecamy tym osobom, którym zależy na zwiększeniu ruchu na stronie, ale również tym, które planują otworzyć sklep internetowy lub dopiero rozpoczynają swoją działalność i planują wkroczyć na rynek. Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji znajduje się twoja firma, gwarantujemy, że przeprowadzone przez nas pozycjonowanie stron może polepszyć twoją widoczność w sieci! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wystarczy do nas napisać. Chętnie opowiemy o dotychczasowych działaniach i wspólnie z Tobą stworzymy plan działania!

Kiedy warto zainwestować w pozycjonowanie stron www?

Odpowiedź brzmi: zawsze! Jeśli zależy Ci na rozwoju biznesu i chcesz zwiększyć grono klientów, musisz stale docierać do nowych osób. Przeprowadzenie profesjonalnego pozycjonowania gwarantuje, że na stronie zostaną wykluczone ewentualne błędy wpływające na słabszą widoczność. To kompleksowe działanie, dzięki któremu Twoja firma zyska nową jakość! Warto pamiętać o tym, że pozycjonowanie jest stałym procesem. Nawet jeśli witryna raz osiągnie wysoką pozycję, to i tak szybko  może ją stracić. Ważne jest więc to, by reagować na ewentualne problemy jak najszybciej. Konkurencja nie śpi – należy sprawdzać, jak przebiega pozycjonowanie u innych i dbać o to, by Twoja strona zawsze była o krok do przodu! Wspólnie możemy to zrobić bez problemu!