fbpx

A ZATEM

Poznajmy się!

Agencja reklamowa MINT powstała w 2013 roku i od samego początku wspierała Klientów na każdym etapie działalności firmy. Początkowo skupiliśmy się na kompleksowym tworzeniu stron www oraz na prowadzeniu firmowych fanpage’y. Co więcej, od początku naszego istnienia zajmujemy się opracowywaniem strategii reklamowych Facebook czy Google Ads. Przez ten czas zdobyliśmy spore doświadczenie, które teraz chętnie wykorzystujemy, bo wspomagać naszych klientów w podbijaniu kolejnych rynków.

Prowadzenie facebooka

czy innych portali społecznościowych jak Instagram, LinkedIn czy Twitter to specjalizacja naszej firmy. Zajmujemy się moderacją, tworzeniem oryginalnych i kreatywnych treści, a także przygotowywaniem grafik i wyszukiwaniem odpowiednich fotografii. Wspieramy również w pisaniu tekstów na strony www, redagowaniu wpisów na blog firmowy czy aktualności na stronę, tworzeniu artykułów informacyjnych oraz broszur reklamowych. Słowem, możemy zrobić dla Ciebie wszystko to, co zwiększa rozpoznawalność firmy.

 

A gdyby to było mało..

od 2016 roku powiększyliśmy nasz zakres usług o profesjonalne projekty graficzne. Mieliśmy przyjemność tworzyć chociażby logotypy, banery wielkoformatowe, ulotki czy wizytówki dla firm oferujących różne produkty czy usługi. Dodatkowo, do działań agencji marketingowej dołączyliśmy również ofertę tworzenia kampanii reklamowych na YouTube. Przygotowujemy materiał adekwatny do oczekiwań klienta. Opowiedz nam o tym, czego Ci brakuje, a my zajmiemy się resztą! Proste? Jeszcze jak!

 

Wszystko w jednym miejscu.

Naszym celem jest kompleksowa obsługa firm w zakresie marketingu internetowego, niezależnie na jakim etapie rozwoju jest firma. Zajmujemy się zarówno małymi działalnościami jak i dużymi spółkami – dzięki temu zyskujemy możliwie szerokie spektrum doświadczeń, które możemy wykorzystać w swojej pracy. Naszą pracę rozpoczynamy od stworzenia szczegółowej strategii, dzięki której wiemy, na co warto zwrócić uwagę i jak zwiększyć rozpoznawalność Twojej firmy.

Kampanie reklamowe0%
Social Media0%
Pisanie tekstów0%
Strony internetowe0%
Pozycjonowanie0%

JUTRO

Może być dziś!

To, że czytasz ten tekst oznacza, że właśnie stoisz przed wyborem partnera w Twoim biznesie.


Nie zwlekaj, nie odkładaj, nie zastanawiaj się. Nie pozwól się zawieść.
Napisz, o czym myślisz i od czego chcesz zacząć. Gwarantujemy, że znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, które w pełni spełni Twoje oczekiwania! Zapraszamy do kontaktu już dziś!

Krok

Po kroku

Jesteśmy dostępni na każdym etapie istnienia Twojej firmy – od wymyślenia chwytliwej nazwy, po wypozycjonowanie jej na pierwsze strony wyszukiwarek!

01 POMYSŁ

Od niego wszystko się zaczyna! Czasem jedna myśl czy idea może rozpocząć wielkie projekty. Myślisz nad czymś chwytliwym? Masz w głowie wstępny zarys projektu logotypu, a może szukasz kogoś, kto zwizualizuje Twoją wizję? Czekamy na Twoje propozycje! Jesteśmy tu po to, by urzeczywistniać pierwsze pomysłu. Po prostu napisz i wspólnie stwórzmy pękającą pomysłami strategię marketingową, która zadba o rozpoznawalność Twojej firmy przez lata!

02 STRONA WWW

Responsywna strona internetowa to Twoja wizytówka w sieci i zarazem wyznacznik profesjonalności. Strona dostosowana zarówno do urządzeń mobilnych, jak i do komputerów, umożliwia swobodne przedstawienie oferty, pozyskanie klientów i rozwinięcie biznesu. Wykorzystaj to, by pokazać się w internecie z jak najlepszej strony i nie pozostać w tyle za konkurencją!

03 POZYCJA

Stroną internetową warto się pochwalić! Dobrze jest też zadbać o to, by pojawiała się w pierwszych wynikach wyszukiwarek. Osiągnięcie tego nie jest proste, dlatego warto zlecić to zadanie profesjonalistom. Dobierzemy optymalne słowa kluczowe, przeanalizujemy działania konkurencji i wypozycjonujemy Twoją stronę na pierwsze wyniki Google!

04 SOCIAL MEDIA

Na portalach społecznościowych jest już ponad 2 miliardy użytkowników. Warto to wykorzystać i włączyć się do sieci razem z firmą, by zwiększyć możliwości reklamowe. Jeśli nie wiesz „co i jak” i szukasz moderatora, który zajmie się Twoim profilem firmowym – oto jesteśmy! Stworzymy ciekawe treści, które będą podstawą promocji Twojego biznesu. Wystarczy do nas napisać!

05 KAMPANIA REKLAMOWA

Kreatywne kampanie mailingowe czy działania w Google Ads to podstawy dobrej reklamy. Czasem jednak „dobre” to za mało! Kampanie filmowe na YouTube? Żaden problem. Dedykowane newslettery? Dla nas to pestka. Będziemy działać tam, gdzie to konieczne! Wybierzemy kampanię reklamową odpowiednią dla Twojej firmy i stworzymy przestrzeń do kontaktu z Twoimi klientami.

Magiczne

Cyferki

2370

LINII KODU HTML

tyle zapisów dziennie generujemy, by Twoja strona internetowa działała sprawnie w każdych warunkach – bez względu na urządzenie, przeglądarkę czy złą pogodę!

19034

GODZIN PRACY

…miesięcznie spędzamy na redagowaniu tekstów na strony internetowe, pisaniu wpisów na blog firmowy czy tworzeniu profesjonalnej oferty handlowej.

394

POSTY

…trafiają na Facebook, Instagram czy Twitter w ciągu tygodnia w ramach usługi prowadzenia fanpage dla firm.

Te firmy

Nam zaufały!

PRZYCIĄGAMY

Klientów

A dokładniej…przyciągamy klientów do Twojej oferty.

Sprawdź co mamy do zaoferowania – to nic nie kosztuje. My czekamy, Klienci czekają. Konkurencja nie czeka.

A NA KONIEC

Dłuższa lektura

Agencja reklamowa MINT to zespół specjalistów stacjonujący w Wielkopolsce. Nasza agencja reklamowa w Poznaniu działa jednak nie tylko lokalnie, ale także na szerszą skalę – współpracujemy z klientami z całej Polski! Działamy kompleksowo – na co dzień zajmujemy się między innymi prowadzeniem fanpage, projektowaniem stron www oraz obsługą social mediów. Oczywiście, to tylko ogólny opis naszych działań – regularnie podejmujemy się również szeregu małych czynności, które umożliwiają nam np. stałą publikację na blogach klientów. Tworzymy, wymyślamy, wypróbowujemy wciąż nowe strategie, by móc zaoferować Wam jak najlepsze rozwiązania.

Ile to kosztuje? To żadna tajemnica! Cennik jest dostępny na naszej stronie internetowej – zachęcamy do zapoznania się z nim i do zadawania pytań, w razie gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości.

Jako specjaliści od marketingu oferujemy wyjątkowo atrakcyjne warunki prowadzenia fanpage. W ramach usługi realizujemy również reklamy dostosowane do Twoich odbiorców. Dzięki temu możesz dotrzeć ze swoimi produktami lub usługami bezpośrednio do zainteresowanych osób. Prowadzenie fanpage obejmuje zarówno tworzenie treści i moderację, jak i przygotowywanie materiałów graficznych. Ponadto dla każdego klienta przygotowujemy comiesięczne raporty, które podsumowują przeprowadzone działania.

Nasz zespół ambitnych copywriterów chętnie podejmie się przygotowywania dla Ciebie tekstów w ramach obsługi social mediów. Wiemy, jak ogromną rolę odgrywa dziś zaistnienie firmy w sieci. Do naszej pracy używamy sprawdzonych narzędzi marketingowych, które pozwalają na monitorowanie postępów i szukanie idealnej metody komunikacji.

Nieszablonowe strony internetowe

Agencja reklamowa zajmuje się też projektowaniem stron internetowych. Możemy stworzyć dla Ciebie atrakcyjne wizualnie i dostosowane pod względem treści miejsce w sieci, które stanie się Twoją wizytówką i bazą danych dla klienta. Wszystkie nasze strony są responsywne, tj. dostosowane do uruchamiania na różnych urządzeniach – telefonach, tabletach lub komputerach. Dzięki temu zyskasz kontakt z zainteresowanymi osobami i dotrzesz do większej liczby odbiorców. Tworzymy zarówno proste strony, jak i te specjalistyczne, dopasowane na przykład do sprzedaży internetowej. Bez problemu przygotujemy też strony wymagające szczególnego układu, takie jak na przykład portfolio dla fotografów. Oczywiście, zdajemy sobie sprawę z tego, że projektowanie strony www bardzo często wymaga dodatkowego zaangażowania związanego na przykład ze stworzeniem odpowiedniej bazy tekstów czy z dodatkową reklamą, która pozwoli na wypozycjonowanie strony. W naszej ofercie znajdziesz również usługi tego typu. Jeśli zależy Ci na dodatkowych funkcjach, na przykład na stronach typu landing page do promocji poszczególnych produktów – żaden problem! Wystarczy, że napiszesz nam o swoich oczekiwaniach. Nasi copywriterzy bez problemu przygotują dla Ciebie teksty SEO na poszczególne podstrony, a ponadto zadbają też o odpowiednią szatę graficzną.

Marketing dla firmy – dlaczego warto?

To proste! Stawiamy na kreatywność oraz nieszablonowe rozwiązania. Sukces Twojej firmy to również nasz sukces, dlatego zrobimy wszystko, by jak najlepiej zadbać o promocję. Jednocześnie możemy zagwarantować, że nasze strony są bardzo intuicyjne i czytelne dla odbiorców, dzięki czemu potencjalny użytkownik bez problemu znajdzie poszczególne informacje kontaktowe czy niezbędną wiedzę. Słowem – tworzymy strony idealne! Przekonaj się o tym osobiście! A jeśli macie jakieś pytania co do naszej działalności lub chcesz po prostu lepiej zapoznać się z ofertą, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści z agencji reklamowej odpowiedzą na wszystkie pytania tak szybko, jak będzie to możliwe!