A ZATEM

Poznajmy się!

Agencja reklamowa MINT powstała w 2013 roku i od samego początku wspierała Klientów na każdym etapie działalności firmy: od projektu logotypu, przez tworzenie strony www czy założenie firmowego fanpage do opracowania strategii reklamowych Facebook czy Google Ads.

Nasz zespół

specjalizuje się w prowadzeniu fanpage na takich portalach społecznościowych jak Facebook, Instagram, LinkedIn czy Twitter. Wspieramy również w pisaniu tekstów na strony www, redagowaniu wpisów na blog firmowy czy aktualności na stronę, tworzeniu artykułów informacyjnych oraz broszur reklamowych.

 

A gdyby to było mało..

od 2016 roku powiększyliśmy swój zakres usług o profesjonalne projekty graficzne: tworzenie logotypów, banerów wielkoformatowych, ulotek czy wizytówek. Dodatkowo zaczęliśmy tworzyć kampanie reklamowe na YouTube i generalnie…podejmować się tego, czego oczekuje od nas Klient.

 

Wszystko w jednym miejscu.

Naszym celem jest kompleksowa obsługa firm w zakresie marketingu internetowego, niezależnie na jakim etapie rozwoju jest firma. Zajmujemy się zarówno małymi działalnościami jak i dużymi spółkami – dzięki temu zyskujemy możliwie szerokie spektrum doświadczeń, które możemy wykorzystać w swojej pracy.

Kampanie reklamowe0%
Social Media0%
Pisanie tekstów0%
Strony internetowe0%
Pozycjonowanie0%

JUTRO

Może być dziś!

To, że czytasz ten tekst oznacza, że właśnie stoisz przed wyborem partnera w Twoim biznesie.


Nie zwlekaj, nie odkładaj, nie zastanawiaj się.
Nie pozwól się zawieść.

Napisz, co chodzi Tobie po głowie, a z pewnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania!

Krok

Po kroku

Jesteśmy dostępni na każdym etapie istnienia Twojej firmy – od wymyślenia jej chwytliwej nazwy, po wypozycjonowanie jej na pierwsze strony wyszukiwarek!

01 POMYSŁ

Od niego wszystko się zaczyna! Pomóż nam opracować dla Ciebie chwytliwą nazwę Twojej firmy, zaprojektować i przedstawić logotyp i przede wszystkim - opracować pękającą pomysłami strategię marketingową na kolejne lata!

02 STRONA WWW

Responsywna strona internetowa to Twoja wizytówka w sieci - dzięki niej przedstawisz swoją ofertę, pozyskasz nowych Klientów i rozwiniesz biznes. Pokaż się w internecie z jak najlepszej strony!

03 POZYCJA

Stroną internetową warto się pochwalić - szczególnie w pierwszych wynikach wyszukiwarek. Aby to osiągnąć, dobierzemy optymalne słowa kluczowe, przeanalizujemy działania konkurencji i wypozycjonujemy Twoją stronę na pierwsze wyniki Google!

04 SOCIAL MEDIA

Na portalach społecznościowych jest już ponad 2 biliony użytkowników - to pewnie, że chcesz do nich dołączyć.
Pomagamy w tworzeniu profilu, jego zarządzaniu oraz co najważniejsze - tworzeniu ciekawych treści, które będą podstawą promocji Twojego biznesu.

05 KAMPANIA REKLAMOWA

Kreatywne kampanie emailowe czy działania w Google Ads to podstawy dobrej reklamy, ale dobre nie zawsze wystarcza. Kampanie filmowe na YouTube? Żaden problem. Dedykowane newslettery? Jesteśmy za. Będziemy działać tam, gdzie to konieczne!

Magiczne

Cyferki

2370

LINII KODU HTML

…dziennie generujemy zapisów, aby Twoja strona internetowa działała sprawnie w każdych warunkach – bez względu na urządzenie, przeglądarkę czy złą pogodę!

19034

GODZIN PRACY

…miesięcznie spędzamy na redagowaniu tekstów na strony internetowe, pisaniu wpisów na blog firmowy czy tworzeniu profesjonalnej oferty handlowej.

394

POSTY

…trafiają na Facebook, Instagram czy Twitter w ciągu tygodnia w ramach usługi prowadzenia fanpage dla firm

Te firmy

Nam zaufały!

PRZYCIĄGAMY

Klientów

A dokładniej…przyciągamy klientów do Twojej oferty.

Sprawdź co mamy do zaoferowania – to nic nie kosztuje. My czekamy, Klienci czekają. Konkurencja nie czeka.

A NA KONIEC

Dłuższa lektura

Agencja reklamowa MINT to zespół specjalistów stacjonujący w Wielkopolsce. Nasza agencja reklamowa w Poznaniu działa jednak nie tylko lokalnie, ale także na szerszą skalę – współpracujemy z klientami z całej Polski! Działamy kompleksowo – na co dzień zajmujemy się między innymi prowadzeniem fanpage, projektowaniem stron www oraz obsługą social mediów. Cennik jest dostępny na naszej stronie internetowej – zachęcamy do zapoznania się z nim i do zadawania pytań, w razie gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości.

Jako specjaliści od marketingu oferujemy wyjątkowo atrakcyjne warunki prowadzenia fanpage. W ramach usługi realizujemy również reklamy dostosowane do Twoich odbiorców. Dzięki temu możesz dotrzeć ze swoimi produktami lub usługami bezpośrednio do zainteresowanych osób. Prowadzenie fanpage obejmuje zarówno tworzenie treści i moderację, jak i przygotowywanie materiałów graficznych. Ponadto dla każdego klienta przygotowujemy comiesięczne raporty, które podsumowują przeprowadzone działania.

Nasz zespół ambitnych copywriterów chętnie podejmie się przygotowywania dla Ciebie tekstów w ramach obsługi social mediów. Wiemy, jak ogromną rolę odgrywa dziś zaistnienie firmy w sieci. Do naszej pracy używamy sprawdzonych narzędzi marketingowych, które pozwalają na monitorowanie postępów i szukanie idealnej metody komunikacji.

Agencja reklamowa zajmuje się też projektowaniem stron internetowych. Możemy stworzyć dla Ciebie atrakcyjne wizualnie i dostosowane pod względem treści miejsce w sieci, które stanie się Twoją wizytówką i bazą danych dla klienta. Dzięki temu zyskasz kontakt z zainteresowanymi osobami i dotrzesz do większej liczby odbiorców. Jeśli macie jakieś pytania co do naszej działalności lub chcecie po prostu lepiej zapoznać się z ofertą, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści z agencji reklamowej odpowiedzą na wszystkie pytania tak szybko, jak będzie to możliwe!