MINT - Strony internetowe Poznań | Tworzenie stron www | Strony www
Responsywne strony internetowe! Profesjonalna wizytówka Twojej firmy w sieci!
responsywne strony internetowe, projektowanie stron www, sklepy online
16020
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16020,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Strony internetowe

STRONY INTERNETOWE

Profesjonalna wizytówka Twojej firmy w sieci!

Dobrze prowadzony i obsługiwany fanpage na Facebooku, Pinterest czy Linkedin to obecnie najlepsze narzędzie do promowania swojej firmy i reklamowania jej produktów. Jednak każda firma, aby zaistnieć w internecie, powinna mieć swoją wizytówkę – profesjonalną, dopasowaną i responsywną stronę internetową.

W RAMACH USŁUGI:

UTWORZYMY DOMENĘ

Pomożemy w wyborze nazwy firmy i jej domeny

ZAŁOŻYMY BEZPIECZNY HOSTING

Doradzimy przy wyborze najlepszego serwera

DORADZIMY PRZY TWORZENIU MENU

Wspólnie utworzymy łatwe w obsłudze menu

DOBIERZEMY ZDJĘCIA I GRAFIKI

Dopasujemy zdjęcia i grafiki, aby przyciągały zainteresowanie

ZOPTYMALIZUJEMY TREŚCI

Utworzymy lub przeredagujemy teksty na strony internetowe

WYPOZYCJONUJEMY

Zoptymalizujemy Twoją stronę pod kątem wyszukiwarki Google

POZNAJ NASZE DOTYCHCZASOWE REALIZACJE!

Klasyczna strona internetowa? Landing Page? A może e-sklep z Twoimi produktami? Wykonaliśmy już dziesiątki stron internetowych, przy których zawsze stawialiśmy na świeżość i wygodę użytkowania. Kliknij w przycisk obok aby zobaczyć, z kim dotychczas mieliśmy okazję współpracować!

POZOSTAŁE USŁUGI

Analiza strony www pod kątem SEO

Chcesz rozpocząć pozycjonowanie strony www? Zacznij od uporządkowania i dostosowania kodu strony pod kątem SEO! W ramach usługi przeprowadzamy analizę strony, sprawdzając znaczniki, atrybuty, opisy oraz pozostałe elementy składowe, które wpływają na pozycję w rankingu Google. Na zakończenie Klient otrzymuje pełen raport z punktami do poprawy oraz zaleceniami na przyszłość.

 

Koszt: 250zł netto

Analiza funkcjonalności strony www

Analiza funkcjonalności strony www to spojrzenie na nią ze strony użytkownika – np. jak długo zajmuje mu dotarcie do celu, czy łatwo może poruszać się po stronie lub czy użytkowość strony jest taka sama zarówno na komputerach stacjonarnych jak i telefonach. Tworząc raport opieramy się na własnym doświadczeniu w projektowaniu stron internetowych jak i Google Analytics. W ramach usługi Klient otrzymuje pełen raport z punktami do poprawy oraz zaleceniami na przyszłość.

 

Koszt: 250zł netto.

Administracja strony internetowej

Posiadasz firmową stronę internetową, jednak chcesz regularnie wprowadzać na niej zmiany? Tworzyć aktualizacje, wpisy na bloga, zmieniać galerię produktów czy też nadrozować sprzedaż w sklepie? Usługa administracji strony www ma w zamyśle całkowicie odciążyć właściciela z posługiwania się panelem administracyjnym i trudzenia sobie z kodem html.

 

Koszt: od 50zł netto/miesiąc (wycena indywidualna, w zależności od przewidywanej ilości zmian w miesiącu)

Modernizacja strony internetowej

Chcesz wprowadzić zmiany na swojej stronie internetowej, ale nie wiesz jak? Pozwól, że Cię wyręczymy! Podmiana grafik czy tekstów, dodawanie nowych funkcjonalności (np. formularze, aplikacje, kalendarz)  lub uporządkowanie menu – wykonamy wszystkie zlecenia!

 

Koszt: 50zł/h pracy (koszt szczegółowego zlecenia ustalany przed realizacją)

Pozycjonowanie stron

Chcesz znaleźć się w czołówce wyszukiwań Google i innych wyszukiwarek? Pozycjonowanie SEO to oferta zarówno dla małych, lokalnych firm jak i dużych sklepów, chcących wyprzedzić konkurencję i zwiększyć sprzedaż.

 

Koszt: od 100zł netto / miesiąc (wycena indywidualna w zależności od ilości słów kluczowych i obszaru działań)

STRONY INTERNETOWE

Strony internetowe dla Twojej firmy! Sprawdź całą ofertę i popraw swoją widoczność w sieci. Dzięki stronom internetowym możesz zwiększyć swoją widoczność w Internecie. W jaki sposób? Takie strony są dostosowane do różnych urządzeń – nie tylko do laptopów i komputerów stacjonarnych, ale również do smartfonów, tabletów oraz notebooków. Strony www automatycznie dostosowują elementy do ekranu, dzięki czemu każdy użytkownik może bez problemu przejrzeć wybraną stronę na wybranym przez siebie urządzeniu. To bardzo istotne, ponieważ w sytuacji, gdy strona nie będzie prawidłowo wyświetlała się np. na ekranie smartfona, istnieje spore prawdopodobieństwo, że użytkownik wybierze po prostu inny sklep. W ramach usługi tworzenia stron www nasza agencja reklamowa działa kompleksowo. Co to znaczy? Najpierw zakładamy domenę i bezpieczny hosting, później doradzamy przy doborze treści, tworzymy grafiki, optymalizujemy treści i wreszcie pozycjonujemy. Wszystkie elementy zostaną dostosowane do możliwości różnych urządzeń, by Twoja strona działała prawidłowo na każdym ekranie. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty, zapraszamy do kontaktu. Możemy przygotować dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Ciesz się wygodną, prostą w użytkowaniu i funkcjonalną stroną internetową!

Indywidualnie zaprojektowana strona internetowa ma wiele zalet – przede wszystkim krócej się ładuje i zyskuje wyższą pozycję w wyszukiwarkach. Jeśli zależy Ci na dobrej promocji strony w sieci, to strona www powinna być pierwszą rzeczą, która doprowadzi Cię do lepszej rozpoznawalności marki. Dodatkowo dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększysz liczbę użytkowników odwiedzających Twoją stronę. Jeśli konkurencja nie będzie korzystać z stron www, to potencjalni klienci chętniej skorzystają z Twoich usług. Wyprzedź konkurentów i zwiększ swoją widoczność w sieci dzięki profesjonalnej stronie internetowej! Skontaktuj się z agencją reklamową, by jeszcze dziś zamówić stronę www dla Twojej firmy.