Responsywne strony internetowe » MINT - Agencja Interaktywna
Responsywne strony internetowe! Profesjonalna wizytówka Twojej firmy w sieci!
responsywne strony internetowe, projektowanie stron www, sklepy online
16020
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16020,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Strony internetowe

RESPONSYWNE STRONY INTERNETOWE

Profesjonalna wizytówka Twojej firmy w sieci!

Dobrze prowadzony i obsługiwany fanpage na Facebooku, Pinterest czy Linkedin to obecnie najlepsze narzędzie do promowania swojej firmy i reklamowania jej produktów. Jednak każda firma, aby zaistnieć w internecie, powinna mieć swoją wizytówkę – profesjonalną, dopasowaną i responsywną stronę internetową.

W RAMACH USŁUGI:

UTWORZYMY DOMENĘ

Pomożemy w wyborze nazwy firmy i jej domeny

ZAŁOŻYMY BEZPIECZNY HOSTING

Doradzimy przy wyborze najlepszego serwera

DORADZIMY PRZY TWORZENIU MENU

Wspólnie utworzymy łatwe w obsłudze menu

DOBIERZEMY ZDJĘCIA I GRAFIKI

Dopasujemy zdjęcia i grafiki, aby przyciągały zainteresowanie

ZOPTYMALIZUJEMY TREŚCI

Utworzymy lub przeredagujemy teksty na strony internetowe

WYPOZYCJONUJEMY

Zoptymalizujemy Twoją stronę pod kątem wyszukiwarki Google

STRONA INTERNETOWA ZA 800ZŁ?

Założenie responsywnej strony internetowej kosztuje u nas od 800zł netto. W ramach usługi możemy stworzyć na stronie zakładki, formularz kontaktowy, galerię zdjęć i produktów, mapkę dojazdową i wiele innych. Strona będzie responsywna, czyli dostępna zarówno z komputerów jak i urządzeń mobilnych – telefonów czy tabletów. Sklep internetowy? Nie ma problemu, postaramy się spełnić wszystkie Twoje wymagania!

POZOSTAŁE USŁUGI

Analiza strony www pod kątem SEO

Chcesz rozpocząć pozycjonowanie strony www? Zacznij od uporządkowania i dostosowania kodu strony pod kątem SEO! W ramach usługi przeprowadzamy analizę strony, sprawdzając znaczniki, atrybuty, opisy oraz pozostałe elementy składowe, które wpływają na pozycję w rankingu Google. Na zakończenie Klient otrzymuje pełen raport z punktami do poprawy oraz zaleceniami na przyszłość.

 

Koszt: 250zł netto

Analiza funkcjonalności strony www

Analiza funkcjonalności strony www to spojrzenie na nią ze strony użytkownika – np. jak długo zajmuje mu dotarcie do celu, czy łatwo może poruszać się po stronie lub czy użytkowość strony jest taka sama zarówno na komputerach stacjonarnych jak i telefonach. Tworząc raport opieramy się na własnym doświadczeniu w projektowaniu stron internetowych jak i Google Analytics. W ramach usługi Klient otrzymuje pełen raport z punktami do poprawy oraz zaleceniami na przyszłość.

 

Koszt: 250zł netto.

Administracja strony internetowej

Posiadasz firmową stronę internetową, jednak chcesz regularnie wprowadzać na niej zmiany? Tworzyć aktualizacje, wpisy na bloga, zmieniać galerię produktów czy też nadrozować sprzedaż w sklepie? Usługa administracji strony www ma w zamyśle całkowicie odciążyć właściciela z posługiwania się panelem administracyjnym i trudzenia sobie z kodem html.

 

Koszt: od 50zł netto/miesiąc (wycena indywidualna, w zależności od przewidywanej ilości zmian w miesiącu)

Modernizacja strony internetowej

Chcesz wprowadzić zmiany na swojej stronie internetowej, ale nie wiesz jak? Pozwól, że Cię wyręczymy! Podmiana grafik czy tekstów, dodawanie nowych funkcjonalności (np. formularze, aplikacje, kalendarz)  lub uporządkowanie menu – wykonamy wszystkie zlecenia!

 

Koszt: 50zł/h pracy (koszt szczegółowego zlecenia ustalany przed realizacją)

Pozycjonowanie stron

Chcesz znaleźć się w czołówce wyszukiwań Google i innych wyszukiwarek? Pozycjonowanie SEO to oferta zarówno dla małych, lokalnych firm jak i dużych sklepów, chcących wyprzedzić konkurencję i zwiększyć sprzedaż.

 

Koszt: od 100zł netto / miesiąc (wycena indywidualna w zależności od ilości słów kluczowych i obszaru działań)

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

frame
Serwisy / Strony internetowe
strony www poznań

ZAINTERESOWANY?

Napisz do nas już dziś aby uzyskać pełną wycenę utworzenia Twojej nowej strony internetowej! W ciągu 24h otrzymasz pełną specyfikację z kosztorysem i planowanym terminem realizacji. Nie zwlekaj!/span>