fbpx

Projektowanie

Stron internetowych

Bardziej dochodowe. Innowacyjne. Ponadczasowe.

Atrakcyjny wygląd strony nie wystarczy, aby napędzić Twój biznes na lata. Potrzeba znacznie więcej: dostosowania do urządzeń mobilnych oraz skupienia zarówno na użyteczności, jak również funkcjonalności strony. Razem wzbudzimy zainteresowanie, które zaowocuje zwiększoną liczbą klientów.

 

Zadbajmy o atmosferę.

Atmosferę, dzięki której Twój klient z zainteresowaniem przegląda kolejne treści, produkty czy usługi. Atmosferę, która sprzyja sprzedaży. Atmosferę, która wpłynie na dochody Twojej firmy.

Wizerunek

Na który zasługujesz.

Nie możemy pozwolić sobie na kompromisy. Strona internetowa powinna służyć Ci przez lata i zwracać uwagę każdego, kto ją odwiedzi. Im lepiej osób przekonamy przedstawioną ofertą, tym więcej zyskasz. Przygotuj się.

agencja marketingowa poznań

Chcesz być zapamiętany?

Chwytliwa nazwa domeny to podstawa, aby adres www był zapamiętany i polecany dalej. To naprawdę ważne! Chcemy Ci w tym pomóc.

prowadzenie facebook

Szybki zwrot z inwestycji.

Mądrze rozplanowane menu oraz elementy na stronie sprawią, że użytkownicy zaczną podejmować dokładnie te działania, których oczekujemy. Dobra architektura to szybki zwrot nakładów. Proste.

agencja marketingowa poznań

Czy masz się czego obawiać?

Co najwyżej zwiększenia liczby klientów! Choć, prawdę mówiąc, to raczej powód do radości niż do obaw. A jeśli mowa o ewentualnych niepokojach związanych z tworzeniem strony – nie bój się niczego. Pomagamy przy tworzeniu tekstów, dopasowaniu grafik oraz w działach administracyjnych.  Ty musisz jedynie podjąć decyzję.

prowadzenie facebook

Komputer. Tablet. Telefon.

Strona internetowa musi dobrze wyglądać w każdej postaci – musi być responsywna, czyli dopasowywać się do każdego możliwego urządzenia. Nie możemy zaniedbać żadnego Klienta.

prowadzenie facebook

Jesteśmy, aby pomagać.

Lubimy długotrwałe relacje tak samo, jak lubią je nasi Klienci. Po zakończeniu prac jesteśmy nadal do Twojej dyspozycji, aby wdrażać nowe elementy, pomóc w pisaniu bloga czy zarządzaniu stroną. Pozwól sobie pomóc.

agencja marketingowa poznań

Usuwamy wszelkie limity!

Ma być dobrze. Bardzo dobrze. Dlatego nie stosujemy limitów na ilość poprawek na stronie. Stawiamy na sukces i zadowolenie Twoje i Twojego klienta.

PREZENT

Na dzień dobry

W końcu – dlaczego by nie?
W ramach współpracy na starcie otrzymujesz od nas za darmo 4 kluczowe narzędzia, dzięki którym szybciej i wygodniej będziesz mógł rozkręcić swój biznes!

Google Analytics

Śledź statystyki strony i zachowanie użytkowników.

Konto na Facebook'u

Utworzymy i uzupełnimy konto, aby było spójne z www.

Hosting

Pierwszy rok przestrzeni w sieci dla strony i emaili.

Wycenę SEO

Analiza i wycena pozycjonowania Twojej strony.

Spektrum

Jest szerokie.

Nie lubimy ograniczeń. Lubimy wyzwania.

Działamy w każdej sferze projektowania stron, zarówno pod kątem graficznym, jak i developerskim. Efekt musi zadowalać, zaskakiwać i zarabiać.

Strony internetowe

Najlepszy sposób, aby przedstawić firmę i jej ofertę. Liczne podstrony, formularze, mapy czy bannery dopasowane dla Twojej branży.

Sklepy internetowe

Rozpocznij przygodę z E-commerce i zacznij sprzedawać w sieci. Prosto, wygodnie, bez zbędnych formalności i długoterminowych umów.

Blogi

Dla miłośników pisania jak i firm, które chcą zachęcić do swoich produktów poprzez profesjonalne artykuły.

Landing Page

Zwiększaj konwersję dzięki stronom lądowania – to najlepszy sposób, aby pozyskać Klientów na dany produkt czy usługę.

Audyt SEO

Chcesz rozpocząć pozycjonowanie strony? Zacznij od uporządkowania i dostosowania kodu strony pod kątem SEO! W ramach usługi przeprowadzamy analizę strony, sprawdzając znaczniki, atrybuty, opisy oraz pozostałe elementy składowe. To połowa sukcesu w sprawnym pozycjonowaniu SEO!

Audyt strony internetowej

Audyt strony internetowej to nic innego, jak spojrzenie na nią od strony użytkownika – np. jak długo zajmuje mu dotarcie do celu, czy łatwo może poruszać się po stronie lub czy użytkowość strony jest taka sama zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na telefonach. Tworząc raport, opieramy się na własnym doświadczeniu oraz na analizach Google – wszystko po to, aby uzyskać możliwie wysoką użyteczność dla Klienta (UX).

Optymalizacja strony internetowej

Po dobrze wykonanym audycie strony, warto wdrożyć zmiany tak szybko, jak tylko to możliwe. To plus nie tylko dla użytkowników, ale również wyszukiwarek – lepsza użyteczność to lepsza pozycja w Google! Zoptymalizuj stronę już dziś!

Administracja strony/sklepu

Pozwól, że Cię wyręczymy! Regularne aktualizacje, tworzenie wpisów na bloga, zmiana galerii produktów czy zarządzanie sklepem internetowym – to tylko początek rzeczy, którymi możemy się zająć. Chcemy odciążyć Ciebie i Twoich pracowników, abyście mogli skupić się na rzeczach najistotniejszych.

Modernizacja

Chcesz wprowadzić zmiany na swojej stronie internetowej, ale nie wiesz jak? Służymy pomocą i radą! Podmiana grafik czy tekstów, dodawanie nowych funkcjonalności (np. formularze, aplikacje, kalendarz) lub uporządkowanie menu. Nie trać czasu.

Pozycjonowanie SEO

Znajdź się w czołówce wyszukiwań Google. Pozycjonowanie SEO to oferta zarówno dla małych, lokalnych firm jak i dużych sklepów, chcących wyprzedzić konkurencję i zwiększyć sprzedaż.

Więcej

Możliwości.

Tworzymy strony internetowe, ale wiemy też, jak się z nimi obchodzić. Obsługa kompleksowa, od A do Z, tak, aby było Tobie wygodniej.

agencja marketingowa poznań

Więcej

Możliwości.

Tworzymy strony internetowe, ale wiemy też, jak się z nimi obchodzić. Obsługa kompleksowa, od A do Z, tak, aby było Tobie wygodniej.

agencja marketingowa poznań
Audyt SEO

Chcesz rozpocząć pozycjonowanie strony? Zacznij od uporządkowania i dostosowania kodu strony pod kątem SEO! W ramach usługi przeprowadzamy analizę strony, sprawdzając znaczniki, atrybuty, opisy oraz pozostałe elementy składowe. To połowa sukcesu w sprawnym pozycjonowaniu SEO!

Audyt strony internetowej

Audyt strony to nic innego jak spojrzenie na nią od strony użytkownika – np. jak długo zajmuje mu dotarcie do celu, czy łatwo może poruszać się po stronie lub czy użytkowość strony jest taka sama zarówno na komputerach stacjonarnych jak i telefonach. Tworząc raport opieramy się na własnym doświadczeniu jak i analizach Google – wszystko po to, aby uzyskać możliwie wysoką użyteczność dla Klienta (UX).

Optymalizacja strony internetowej

Po dobrze wykonanym audycie strony warto wdrożyć zmiany jak szybko się da. To plus nie tylko dla użytkowników, ale również wyszukiwarek – lepsza użyteczność to lepsza pozycja w Google!

Administracja strony/sklepu

Pozwól, że Cię wyręczymy! Regularne aktualizacje, tworzenie wpisów na bloga, zmiana galerii produktów czy zarządzanie sklepem internetowym – to tylko początek rzeczy, którymi możemy się zająć. Chcemy odciążyć Ciebie i Twoich pracowników, abyście mogli skupić się na rzeczach najistotniejszych.

Modernizacja

Chcesz wprowadzić zmiany na swojej stronie internetowej, ale nie wiesz jak? Pozwól, że Cię wyręczymy! Podmiana grafik czy tekstów, dodawanie nowych funkcjonalności (np. formularze, aplikacje, kalendarz)  lub uporządkowanie menu. Nie trać czasu.

Pozycjonowanie SEO

Znajdź się w czołówce wyszukiwań Google. Pozycjonowanie SEO to oferta zarówno dla małych, lokalnych firm jak i dużych sklepów, chcących wyprzedzić konkurencję i zwiększyć sprzedaż.

ZAISTNIEJ

W internecie.

Tak, aby o Tobie mówiono. Bronić nie tylko muszą się produkty, ale ich sama prezentacja. Zostaw konkurencję w tyle.

Zwiększaj dochody

dzięki atrakcyjnym banerom, sekcją wzywającym CTA (Call To Action) oraz treścią. Kompleksowe podejście dla wymagających.

A skoro

Lubisz czytać.

Strony internetowe dla Twojej firmy! Sprawdź całą ofertę i popraw swoją widoczność w sieci. Dzięki reponsywnym stronom www możesz zwiększyć swoją widoczność w Internecie. W jaki sposób? Już tłumaczymy! Takie strony są dostosowane do różnych urządzeń – nie tylko do laptopów i komputerów stacjonarnych, ale również do smartfonów, tabletów oraz notebooków. Coraz więcej osób sprawdza informacje chociażby za pomocą telefonów, dlatego strona powinna na tyle dobrze współpracować z urządzeniem mobilnym, by wyszukanie na niej pożądanych informacji nie było żadnym problemem. Warto wiedzieć, że strony, które nie zostały zoptymalizowane pod kątem responsywności, mogą gorzej pozycjonować się w wyszukiwarkach. Dobrze jest więc tego uniknąć i być o krok do przodu przed konkurencją! Strony www automatycznie dostosowują elementy do ekranu, dzięki czemu każdy użytkownik może bez problemu przejrzeć wybraną stronę na dowolnym. preferowanym urządzeniu. To bardzo istotne, ponieważ w sytuacji, gdy strona nie będzie prawidłowo wyświetlała się np. na ekranie smartfona, istnieje spore prawdopodobieństwo, że użytkownik wybierze po prostu inny sklep. W ramach usługi tworzenia stron www nasza agencja reklamowa działa kompleksowo. Co to znaczy?

 

Działania krok po kroku

Najpierw zakładamy domenę i bezpieczny hosting, później doradzamy przy doborze treści, tworzymy grafiki, optymalizujemy teksty i wreszcie zajmujemy się pozycjonowaniem. To mnóstwo czasem drobnych działań, które razem składają się na Twoje wyniki sprzedaży. Wszystkie elementy zostaną dostosowane do możliwości różnych urządzeń, by strona www działała prawidłowo na każdym ekranie. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty, zapraszamy do kontaktu. Możemy przygotować dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Ciesz się wygodną, prostą w użytkowaniu i funkcjonalną stroną internetową!

 

Indywidualnie zaprojektowana strona internetowa ma wiele zalet – przede wszystkim, krócej się ładuje i zyskuje wyższą pozycję w wyszukiwarkach. Jeśli zależy Ci na dobrej promocji strony w sieci, to strona www powinna być pierwszą rzeczą, która doprowadzi Cię do lepszej rozpoznawalności marki. Dodatkowo, dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększysz liczbę użytkowników odwiedzających Twoją stronę. Jeśli konkurencja nie będzie korzystać ze stron www, to potencjalni klienci wybiorą korzystniejsze dla nich rozwiązanie i tym samym chętniej skorzystają z Twoich usług. Wyprzedź konkurentów i zwiększ swoją widoczność w sieci dzięki profesjonalnej stronie internetowej! Skontaktuj się z agencją reklamową, by jeszcze dziś zamówić stronę www dla Twojej firmy. Przed realizacją przygotujemy dla Ciebie profesjonalną wycenę, dzięki której dowiesz się, ile kosztuje taka usługa i co dodatkowo możemy dla Ciebie przygotować w ramach naszych działań. Możesz również zapoznać się z pełnym pakietem naszych usług dostępnych na stronie www. Chętnie stworzymy dla Ciebie spersonalizowana ofertę! To naprawdę proste – wystarczy skontaktować się mailowo lub telefonicznie. Szybka decyzja to szansa na zaistnienie w sieci w stosunkowo krótszym czasie! Nie zwlekaj!