Bądź tam

Gdzie są Twoi Klienci.

Media społecznościowe to dzisiaj niezastąpione narzędzie marketingowe, którego odpowiednie wykorzystanie może przynieść wiele korzyści firmie – zarówno w zakresie promocji marki, jak również pozyskania wielu nowych klientów. Facebook? Instagram? LinkedIn?

Możliwości jest wiele,

o czym świadczy fakt, że użytkowników mediów społecznościowych liczymy już nie w milionach, ale w bilionach. To olbrzymi potencjał, który powinieneś wykorzystać. I my Ci w tym pomożemy.

Trwała

Widoczność

Wszędzie tam, gdzie patrzą Twoi przyszli Klienci:

Facebook

 

Największa platforma społecznościowa z ponad 2 milionami aktywnych użytkowników. W Polsce blisko co druga osoba (47%) korzysta z kont społecznościowych, średnio spędzając ponad 2 godziny dziennie.
Szukają. I mogą znaleźć Ciebie.

Instagram

 

Druga platforma na topliście, która bazuje na grafikach i zdjęciach. Jest tego mnóstwo – dziennie trafia tu nawet 95 milionów obrazów, które przeglądają osoby zwykle do 30 roku życia.
Bądź bliżej Twoich klientów.

YouTube

 

30 milionów – tyle aktywnych użytkowników dziennie trafia na ten kanał, szukając rozrywki, porad i rozwiązań. Kampanie video to przyszłość w marketingu.
Przyszłość dla Twojej firmy.

LinkedIn

 

Portal dedykowany biznesowi. Spotykają się tu profesjonaliści i osoby decyzyjne z niemal każdej branży – tutaj znajdziemy szefów wielkich spółek, liderów, polityków czy absolwentów MBA.
Osoby szukające okazji biznesowych.

Twitter

 

Platforma popisu dla mediów, polityków i sław. W jednej sekundzie trafia tutaj prawie 6000 krótkich przekazów, stanowiących podstawę komunikacji w tym serwisie.
Komunikacji, z potencjalnymi Klientami.

Wyjdź

Naprzeciw.

Przedstaw się setkom tysięcy potencjalnych Klientów, sprawmy, aby łatwo Cie odnaleźli. Wyjdź im naprzeciw, zanim to zrobi konkurencja. 

Chcemy, byś był widoczny. I odniósł sukces.

Możliwości jest dużo i z przyjemnością doradzimy, która może być najskuteczniejsza dla Ciebie.

Dokładnie

zrobimy tak.

prowadzenie fanpage

Opracujemy strategię.

Bazę do dalszych działań. Działań na przyszłe miesiące, a nawet lata. Określimy grupę docelową, mocne i słabe punkty branży. Wspólnie wyznaczymy cele, którymi będziemy podążać przy tworzeniu kampanii reklamowych na Facebooku, Instagramie czy innym portalu. I pod tym kątem dopasujemy działania, nie rujnując Twojej kieszeni.

Dopasujemy się.

Do Ciebie, do Twoich pomysłów, do narzędzi, jakie oferują media społecznościowe. Będzie grubo.
Na portalach zaprojektujemy chwytliwe grafiki, uzupełnimy każdy profil o cenne informacje o firmie, mapę dojazdu, godziny otwarcia czy dane kontaktowe – wszystko na wyciągnięcie ręki Twojego klienta!

fanpage facebook
fanpage facebook

Sprawimy, abyś zaistniał.

W sieci społecznościowej, w grupie Twoich Klientów. Będziemy tworzyć treści i grafiki na posty, planować wydarzenia oraz prowadzić grupy czy konkursy. Tu liczy się kreatywność, którą dostarczamy od pierwszych chwil.

Wejdziemy w dyskusję.

Dyskusję z Twoim klientem. Poprzez komentarze czy wiadomości będziemy udzielać rzetelnych odpowiedzi, zachęcać do rozmów i wymiany zdań. Nawiążemy cenną więź, dzięki której właśnie Twój biznes będzie zapamiętany.

prowadzenie fanpage
prowadzenie fanpage

Pokażemy się

Tam, gdzie czekają Twoi Klienci. Jest wiele form kampanii reklamowych i wiele sposobów na ich zainicjowanie. Polubienia? Sprzedaż w sklepie? Leady? Znamy je wszystkie, a te które się sprawdzą wdrożymy w Twojej firmie. Skutecznie.

Liczby

Nie kłamią.

Dotychczas nasze reklamy miały
8404096

unikalnych użytkowników

41957827

wyświetleń

To naprawdę dużo osób szukających produktów, usług, porad i tysiąca innych rzeczy.
Możliwe, że szukali Ciebie.

te Firmy

Nam zaufały!

Więcej

Możliwości.

Chatbot na Messanger

chatbot_facebook_2

Zautomatyzuj rozmowy z Klientami w aplikacji Messanger. Zyskaj czas i zwiększ sprzedaż, nawet od dzisiaj. Innowacja dla Twojej firmy.

Kampanie reklamowe

agencja_reklamowa_4

Wyjdź naprzeciw, zwiększ widoczność oraz sprzedaż w firmie. Rozpocznij kampanie Google Ads, Facebook czy YouTube już teraz!

Remarketing

chatbot_facebook

Dogadzaj Klientom na każdym kroku. Dzięki remarketingowi przypomnisz odwiedzającym Twoją stronę o porzuconym koszyku, usłudze czy ofercie.

Wytrwali

Mogą poczytać.

Fanpage Facebook, Instagram i nie tylko!

 

W agencji reklamowej MINT wspieramy właścicieli firm i startup’ów od 2013 roku i przez ten czas doskonale poznaliśmy potrzeby naszych klientów. Wiemy też jak spełnić oczekiwania i jakich narzędzi użyć, aby kampanie prowadzone przez nas w social media były skuteczne. Obsługujemy kampanie marketingowe na różnych portalach społecznościowych, pomagając również wybrać Tobie i Twojej firmie te, które będą najbardziej odpowiednie w kontekście tego, czym się zajmujesz.

 

Działamy od początku do końca – najpierw opracowujemy strategię, poszukujemy najlepszych kanałów i sposobów dotarcia do klienta, a dopiero potem wdrażamy swoje rozwiązania. Prowadzenie fanpage wymaga wielu działań, by przekaz firmy trafił do określonej, docelowej grupy osób i by pozwalała na pozyskiwanie leadów. Poza określeniem strategii, musimy więc zadbać o zdjęcie profilowe, fotografię w tle oraz przekazanie informacji o firmie w odpowiedni sposób i w najwłaściwszej formie. Po stworzeniu odpowiednio zoptymalizowanego profilu, przychodzi czas na prowadzenie fanage. Firmowy profil musi żyć i przekazywać potencjalnym klientom wartościowe informacje, o co zadbają nasi specjaliści.  Zorganizują oni konkurs, poinformują w ciekawy sposób o nowej ofercie czy firmowych zmianach, od czasu do czasu zadbają o rozrywkę odbiorców i sprawią, że fanpage będzie ciekawy i angażujący – niezależnie od tego, czy kampania odbywać się będzie na Facebooku, Instagramie, czy LinkedIn.

 

Dbamy przy tym o przygotowywanie skutecznych kampanii reklamowych oraz strategie pozyskiwania nowych fanów
– im więcej odbiorców, tym większa szansa na sukces!

 

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – do dyspozycji Twojej i Twoich klientów!

 

Fanpage żyje cały czas i nigdy nie wiadomo, kiedy potencjalny klient napisze wiadomość albo skomentuje wpis. Nasi specjaliści wszystko mają pod kontrolą przez cały czas, niezależnie od pory dnia czy nocy i są w stanie bardzo szybko odpowiedzieć. A ma to duże znaczenie dla statystyk i prestiżu profilu – im szybciej firma odpowiada, tym bardziej zależy jej na klientach, którzy są w stanie to docenić. Obsługujemy wszystkich naszych klientów w sposób indywidualny i doskonale wiemy jak zachować się w konkretnych sytuacjach. Pomożemy Ci więc zadbać o prestiż firmy oraz jej rozwój!