MINT - Prowadzenie fanpage | Prowadzenie Facebook, Instagram i innych!
Obsługa i prowadzenie fanpage Facebook dla Firm! Kompleksowa obsługa w zakresie mediów społecznościowych
prowadzenie fanpage, obsługa fanpage, fanpage Facebook
15313
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15313,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

O usłudze

PROWADZENIE FANPAGE I KAMPANIE REKLAMOWE W SOCIAL MEDIA

Kompleksowa obsługa firm w zakresie mediów społecznościowych

Social media to dzisiaj niezastąpione narzędzie marketingowe, którego odpowiednie wykorzystanie może przynieść wiele korzyści firmie – zarówno w zakresie promocji marki, jak również pozyskania wielu nowych klientów. A możliwości jest wiele, o czym świadczy fakt, że samych użytkowników Facebooka liczymy już nie w milionach, ale w miliardach. Oczywiście prowadzenie fanpage warto zostawić specjalistom, którzy doskonale znają mechanizmy, jakie zachodzą w mediach społecznościowych i znają sposoby na to, by zwrócić uwagę potencjalnych klientów.

Zobacz, jakie działania wchodzą w zakres usługi!

prowadzenie fanpage
STRATEGIA MARKETINGOWA

Jak określić grupę docelową? Jakie cele wyznaczyć przy planowaniu reklam na fanpage’u Facebook czy Instagram? Jak pozyskać leady? Na te i inne pytania odpowie długoterminowa strategia marketingowa przygotowana specjalnie dla Twojej firmy!

OPTYMALIZACJA

Zaprojektujemy chwytliwe zdjęcie profilowe oraz zdjęcie w tle na Facebooku i innych portalach społecznościowych. Uzupełnimy Wasz fanpage Facebook’a o cenne informacje o firmie, mapę dojazdu, godziny otwarcia czy dane kontaktowe – wszystko na wyciągnięcie ręki przyszłego Klienta!

fanpage facebook
fanpage facebook
PROWADZENIE

Poprowadzimy fanpage Twojej firmy na wszystkich profilach społecznościowych. Będziemy tworzyć treści i grafiki na posty, planować wydarzenia oraz prowadzić konkursy na Facebooku – wszystko po to, aby przyciągnąć nowych fanów!

MODERACJA

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu będziemy odpowiadać na komentarze fanów, ich posty czy prywatne wiadomości. Dzięki usłudze prowadzenie fanpage odciążymy Twoją firmę w 100%!

prowadzenie fanpage
prowadzenie fanpage
REKLAMA

Prawidłowo przygotowana i przeprowadzona kampania reklamowa na Facebooku to nie tylko niższy koszt za każde kliknięcie, ale również większa aktywność fanów, przejść na stronę www czy liczba zdobytych leadów.

NOWI FANI

Jak zdobyć fanów na Facebooku? Poprzez wysoką aktywność na portalach społecznościowych, dzięki interakcji z fanami czy przez planowanie konkursów z nagrodami! Postaramy się zdobyć dla Waszego fanpage’a jak najwięcej aktywnych fanów.

fanpage facebook

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy strategię na prowadzenie fanpage stworzoną w oparciu o Twoje potrzeby!

Fanpage Facebook, Twitter, Instagram i nie tylko!

 

W agencji reklamowej MINT wspieramy właścicieli firm i startup’ów od 2013 roku i przez ten czas doskonale poznaliśmy potrzeby naszych klientów. Wiemy też jak spełnić oczekiwania i jakich narzędzi użyć, aby kampanie prowadzone przez nas w social media były skuteczne. Obsługujemy kampanie marketingowe na różnych portalach społecznościowych, pomagając również wybrać Tobie i Twojej firmie te, które będą najbardziej odpowiednie w kontekście tego, czym się zajmujesz.

 

Działamy od początku do końca – najpierw opracowujemy strategię, poszukujemy najlepszych kanałów i sposobów dotarcia do klienta, a dopiero potem wdrażamy swoje rozwiązania. Prowadzenie fanpage wymaga wielu działań, by przekaz firmy trafił do określonej, docelowej grupy osób i by pozwalała na pozyskiwanie leadów. Poza określeniem strategii, musimy więc zadbać o zdjęcie profilowe, fotografię w tle oraz przekazanie informacji o firmie w odpowiedni sposób i w najwłaściwszej formie. Po stworzeniu odpowiednio zoptymalizowanego profilu, przychodzi czas na prowadzenie fanage. Firmowy profil musi żyć i przekazywać potencjalnym klientom wartościowe informacje, o co zadbają nasi specjaliści.  Zorganizują oni konkurs, poinformują w ciekawy sposób o nowej ofercie czy firmowych zmianach, od czasu do czasu zadbają o rozrywkę odbiorców i sprawią, że fanpage będzie ciekawy i angażujący – niezależnie od tego, czy kampania odbywać się będzie na Facebooku, Twitterze, czy Instagramie.

 

Dbamy przy tym o przygotowywanie skutecznych kampanii reklamowych oraz strategie pozyskiwania nowych fanów
– im więcej odbiorców, tym większa szansa na sukces!

 

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – do dyspozycji Twojej i Twoich klientów!

 

Fanpage żyje cały czas i nigdy nie wiadomo, kiedy potencjalny klient napisze wiadomość albo skomentuje wpis. Nasi specjaliści wszystko mają pod kontrolą przez cały czas, niezależnie od pory dnia czy nocy i są w stanie bardzo szybko odpowiedzieć. A ma to duże znaczenie dla statystyk i prestiżu profilu – im szybciej firma odpowiada, tym bardziej zależy jej na klientach, którzy są w stanie to docenić. Obsługujemy wszystkich naszych klientów w sposób indywidualny i doskonale wiemy jak zachować się w konkretnych sytuacjach. Pomożemy Ci więc zadbać o prestiż firmy oraz jej rozwój!