fbpx

Bądź tam

Gdzie są Twoi Klienci.

Media społecznościowe są dziś niezastąpionym narzędziem marketingowym. Mądre wykorzystanie ich może przynieść Twojej firmie wiele korzyści. Jakich? Wystarczy wspomnieć główny cel, czyli promocję marki, ale też możliwość pozyskania wielu nowych klientów. Gdzie chciałbyś zacząć? Facebook? Instagram? LinkedIn?

Możliwości jest wiele,

o czym świadczy fakt, że użytkowników mediów społecznościowych liczymy już nie w milionach, ale w miliardach. To olbrzymi potencjał, który powinieneś wykorzystać. I my Ci w tym pomożemy.

Trwała

Widoczność

Wszędzie tam, gdzie patrzą Twoi przyszli Klienci:

Facebook

 

Największa platforma społecznościowa z ponad 2 miliardami aktywnych użytkowników. W Polsce blisko co druga osoba (47%) korzysta z kont społecznościowych, średnio spędzając ponad 2 godziny dziennie.
Szukają. I mogą znaleźć Ciebie.

Instagram

 

Druga platforma na topliście, która bazuje na grafikach i zdjęciach. Jest tego mnóstwo – dziennie trafia tu nawet 95 milionów obrazów, które przeglądają osoby zwykle do 30 roku życia.
Bądź bliżej Twoich klientów.

YouTube

 

30 milionów – tyle aktywnych użytkowników dziennie trafia na ten kanał, szukając rozrywki, porad i rozwiązań. Kampanie video to przyszłość w marketingu.
Przyszłość dla Twojej firmy.

LinkedIn

 

Portal dedykowany biznesowi. Spotykają się tu profesjonaliści i osoby decyzyjne z niemal każdej branży – tutaj znajdziemy szefów wielkich spółek, liderów, polityków czy absolwentów MBA.
Osoby szukające okazji biznesowych.

Twitter

 

Platforma popisu dla mediów, polityków i sław. W jednej sekundzie trafia tutaj prawie 6000 krótkich przekazów, stanowiących podstawę komunikacji w tym serwisie.
Komunikacji, z potencjalnymi Klientami.

Wyjdź

Naprzeciw.

Przedstaw się setkom tysięcy potencjalnych Klientów! Wspólnie możemy sprawić, by odnalezienie Cię w sieci było proste. Wyjdź naprzeciw Klientom, zanim zrobi to konkurencja!

Chcemy, byś był widoczny. I odniósł sukces.

Możliwości jest dużo i dlatego z przyjemnością doradzimy, która opcja może być najskuteczniejsza dla Ciebie.

Dokładnie

zrobimy tak.

prowadzenie fanpage

Opracujemy strategię.

Bazę do dalszych działań, która posłuży na przyszłe miesiące, a nawet na lata. Wspólnie określimy grupę docelową, mocne i słabe punkty branży. Wspólnie wyznaczymy cele, którymi będziemy podążać przy tworzeniu kampanii reklamowych na Facebooku, Instagramie czy innym portalu. I pod tym kątem dopasujemy działania, nie rujnując Twojej kieszeni.

Dopasujemy się.

Do Ciebie, do Twoich pomysłów, do narzędzi, jakie oferują media społecznościowe. Nie zadowolą nas półśrodki. Na portalach zaprojektujemy chwytliwe grafiki, uzupełnimy każdy profil o cenne informacje o firmie, mapę dojazdu, godziny otwarcia czy dane kontaktowe – wszystko na wyciągnięcie ręki Twojego klienta!

fanpage facebook
fanpage facebook

Sprawimy, abyś zaistniał.

W sieci społecznościowej, w grupie Twoich Klientów. Będziemy tworzyć treści i grafiki na posty, planować wydarzenia oraz prowadzić grupy czy konkursy. Tu liczy się kreatywność, którą dostarczamy od pierwszych chwil.

Wejdziemy w dyskusję.

Dyskusję z Twoim klientem. Poprzez komentarze czy wiadomości będziemy udzielać rzetelnych odpowiedzi, zachęcać do rozmów i wymiany zdań. Nawiążemy cenną więź, dzięki której właśnie Twój biznes będzie zapamiętany.

prowadzenie fanpage
prowadzenie fanpage

Pokażemy się

Tam, gdzie czekają Twoi Klienci. Kampanie reklamowe mogą przybrać różne formy – warto to wykorzystać, by zaistnieć na rynku. Co interesuje Cię najbardziej? Polubienia? Sprzedaż w sklepie? Leady? Znamy je wszystkie, a te które się sprawdzą wdrożymy w Twojej firmie. Skutecznie.

Liczby

Nie kłamią.

Dotychczas nasze reklamy miały
8404096

unikalnych użytkowników

41957827

wyświetleń

To naprawdę dużo osób szukających produktów, usług, porad i tysiąca innych rzeczy.
Możliwe, że szukali Ciebie.

te Firmy

Nam zaufały!

Więcej

Możliwości.

Chatbot na Messanger

prowadzenie facebook

Zautomatyzuj rozmowy z Klientami w aplikacji Messenger. Zyskaj czas i zwiększ sprzedaż, nawet od dzisiaj. Innowacja dla Twojej firmy. Dzięki niej zwiększysz wyniki sprzedaży i zaoszczędzisz czas!

Kampanie reklamowe

prowadzenie facebook

Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom klienta, zwiększ widoczność oraz sprzedaż w firmie. Rozpocznij kampanie reklamowe w Google Ads, Facebook czy YouTube już teraz!

Remarketing

prowadzenie facebook

Dogadzaj Klientom na każdym kroku. Dzięki remarketingowi przypomnisz odwiedzającym o Twojej stronie o porzuconym koszyku, usłudze czy ofercie. W ten sposób niezdecydowane osoby będą mogły powrócić do sklepu i jeszcze raz przemyśleć zakup.

Wytrwali

Mogą poczytać.

Fanpage Facebook, Instagram i nie tylko!

 

W agencji reklamowej MINT wspieramy właścicieli firm i startup’ów od 2013 roku i przez ten czas doskonale poznaliśmy potrzeby naszych klientów. Wiemy też, jak spełnić oczekiwania i jakich narzędzi użyć, aby kampanie prowadzone przez nas w social media były skuteczne. Obsługujemy kampanie marketingowe na różnych portalach społecznościowych, pomagając również wybrać Tobie i Twojej firmie te, które będą najbardziej odpowiednie w kontekście tego, czym się zajmujesz. Od czasu powstania naszej firmy mieliśmy do czynienia z naprawdę różnymi branżami, dzięki czemu mogliśmy poznać wiele środowisk „od wewnątrz”. Dziś chętnie służymy pomocą wszystkim firmom, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z wielkim przedsiębiorstwem, czy może z jednoosobową firmą.

 

Działamy od początku do końca – najpierw opracowujemy strategię, poszukujemy najlepszych kanałów i sposobów dotarcia do klienta, a dopiero potem wdrażamy swoje rozwiązania. Prowadzenie fanpage wymaga wielu działań. To ważne, by przekaz firmy został stworzony w taki sposób, by trafiał do określonej, docelowej grupy osób. To pozwoli na pozyskiwanie leadów. Poza określeniem strategii, musimy więc zadbać o zdjęcie profilowe, fotografię w tle oraz przekazanie informacji o firmie w odpowiedni sposób i w najwłaściwszej formie. Po stworzeniu możliwie najbardziej  zoptymalizowanego profilu, przychodzi czas na prowadzenie fanage. Firmowy profil musi żyć i przekazywać potencjalnym klientom wartościowe informacje, o co zadbają nasi specjaliści.  Zorganizują oni konkurs, poinformują w ciekawy sposób o nowej ofercie czy firmowych zmianach, od czasu do czasu zadbają o rozrywkę odbiorców i sprawią, że fanpage będzie ciekawy i angażujący – niezależnie od tego, czy kampania odbywać się będzie na Facebooku, Instagramie, czy LinkedIn.

 

Dbamy przy tym o przygotowywanie skutecznych kampanii reklamowych oraz strategie pozyskiwania nowych fanów
– im więcej odbiorców, tym większa szansa na sukces!

 

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – do dyspozycji Twojej i Twoich klientów!

Fanpage żyje cały czas i nigdy nie wiadomo, kiedy potencjalny klient napisze wiadomość albo skomentuje wpis. Nasi specjaliści wszystko mają pod kontrolą przez cały czas, niezależnie od pory dnia czy nocy i są w stanie bardzo szybko odpowiedzieć. A ma to duże znaczenie dla statystyk i prestiżu profilu – im szybciej firma odpowiada, tym bardziej zależy jej na klientach, którzy są w stanie to docenić. Jeśli będziesz mieć do czynienia z jakimkolwiek kryzysem, również zareagujemy natychmiastowo. Wszystko po to, by zadbać o wizerunek Twojej firmy kompleksowo! Obsługujemy wszystkich naszych klientów w sposób indywidualny i doskonale wiemy jak zachować się w konkretnych sytuacjach. Pomożemy Ci więc zadbać o prestiż przedsiębiorstwa oraz o jego rozwój!

Usługa fanpage dla firm – dla kogo?

  • jeśli nie masz czasu na regularne moderowanie fanpage’a,
  • nie znasz się na facebookowych reklamach, a zależy Ci na dotarciu do jak największej liczby użytkowników,
  • masz pomysł na fanpage, ale nie potrafisz pisać chwytliwych treści,
  • potrzebujesz pomocy stylistycznej i ortograficznej,
  • Twoja firma dopiero wchodzi na rynek i chcesz zaistnieć,
  • szukasz specjalistów od dobrego content marketingu,
  • chcesz opracować strategię działań na profilu, by zwiększyć zasięgi,
  • zależy Ci na profesjonalnych, dedykowanych grafikach, które będą kojarzone z Twoim profilem…

 

TO TRAFIŁEŚ IDEALNIE! Skorzystaj z naszej oferty, by jeszcze dziś rozpocząć starania o nowych klientów. Fanpage dla firm to rozwiązanie dla wszystkich osób, które potrzebują wsparcia marketingowego. Wiemy, jak skutecznie obsługiwać reklamy, jak stworzyć docelową grupę odbiorców i w które treści warto inwestować. Po prostu napisz, a my zajmiemy się resztą! Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją marketingową w Poznaniu.