Copywriting

Pisanie tekstów

Chwytliwe artykuły, wpisy na firmowy blog czy teksty na stronę internetową.
Jak możemy Ci pomóc?

Tekst na stronę internetową

Nie wiesz co napisać na swojej stronie www? Napiszemy dla Ciebie atrakcyjny tekst, który przyciągnie klientów i ułatwi Ci pozycjonowanie swojej firmy w wyszukiwarce. Wplecenie słów kluczowych w cenie!

 

Tekst na stronę www w obcym języku?

Twoja firma działa także poza Polską? Przygotujemy tekst na Twoją stronę w języku angielskim czy niemieckim, także ze słowami kluczowymi.

Profesjonalny artykuł sponsorowany lub reklamowy

Nie wiesz co napisać na swojej stronie www? Napiszemy dla Ciebie atrakcyjny tekst, który przyciągnie klientów i ułatwi Ci pozycjonowanie swojej firmy w wyszukiwarce.

 

Oferta handlowa (opis produktów, usług)

Prowadzisz sklep internetowy? Sprzedajesz na Allegro? A może potrzebujesz ulotki? W ciekawy sposób zachęcimy klientów do zakupu!

Tekst na bloga firmowego

Chcesz zabłysnąć w swojej branży? Poprowadzimy dla Ciebie bloga firmowego ze słowami kluczowymi i linkami do Twojej strony internetowej.

 

Aktualności na stronę www

Nie masz czasu aktualizować strony www? Zredagujemy newsy i opiszemy ciekawostki branżowe z użyciem słów kluczowych i linków.

Redakcja tekstu

Chciałbyś zredagować gotowy tekst? Sprawimy, że będzie jeszcze ciekawszy!

 

Korekta tekstu

Nie masz pewności czy Twój tekst jest w 100% poprawny? Sprawdzimy i poprawimy go dla Ciebie!

DOZNANIA

Tworzone słowem.

Dobrze przygotowane teksty to te, które zyskują. Zyskują zainteresowanie, interakcję, klientów…zyskują

Twoje pieniądze.

Zdobywamy uwagę, która rodzi chęć posiadania. Twoich produktów. Twoich usług. Niezależnie od sektora biznesu czy wielkości firmy – wyciśniemy z tekstów ile tylko się da!

Możemy

znacznie więcej.

Soczyste teksty to nie wszystko, co mamy na zapleczu. Potrafimy więcej i tym się dzielimy.

Tłumaczenia

Dwujęzyczna strona czy oferta? To nie problem. Mamy tłumaczy języka angielskiego i niemieckiego.

Content Marketing

Marketing słowa – branżowe artykuły, których treść wzbudzi zainteresowanie Twojego klienta. I zachęci do zakupu.

SEO Copywriting

Nasiąknięte frazami kluczowymi teksty sprawią, że Twoja strona szybko znajdzie się na szczycie listy wyszukiwań.

Copywriting

W najlepszym wydaniu.

Od lat zajmujemy się pisaniem tekstów dla naszych klientów. Posiadamy duże doświadczenie, dzięki któremu z łatwością piszemy artykuły branżowe i specjalistyczne. Z tego względu polecamy się wszystkim, którzy chcieliby stworzyć bloga dla swojej firmy, ale z różnych względów nie mają czasu na prowadzenie go. Chętnie wykreujemy treści adekwatne dla Twojego przedsiębiorstwa i przedstawimy dane zagadnienia w sposób czytelny i przyjazny potencjalnemu odbiorcy. Do tej pory tworzyliśmy m.in. teksty o tematyce medycznej, technologicznej, motoryzacyjnej, usługowej, żywieniowej i turystycznej. Jesteśmy otwarci na różne współprace i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Pisanie tekstów zawsze rozpoczynamy od dokładnego researchu i zapoznania się z oczekiwaniami klienta. Dzięki temu możemy stworzyć spersonalizowane, profesjonalne treści na Twoją stronę internetową.

 

Nasi copywriterzy podejmują się pisania bardzo zróżnicowanych tekstów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą. Poza artykułami specjalistycznymi, przygotowujemy również treści na strony internetowe (dobre pod pozycjonowanie), krótkie wpisy do aktualności, teksty sponsorowane oraz artykuły w języku angielskim. Na życzenie klienta możemy też przeprowadzić profesjonalną korektę oraz redakcję tekstu, który został napisany przez kogoś innego.

 

Nasze teksty wyróżnia czytelność, przejrzystość, prosty przekaz komunikacyjny oraz „lekkość”. Jeśli chciałbyś zapoznać się z przykładowymi tekstami, napisz do nas! Chętnie przedstawimy Ci szczegółową ofertą i opowiemy o tym, co możemy dla Ciebie napisać. Dobre treści są ważne dla każdego przedsiębiorstwa. Prosty i czytelny komunikat pozwoli Ci dotrzeć do większego grona klientów, a dzięki firmowemu blogowi możesz zaoferować użytkownikom dodatkowe atrakcje.