MINT - Pisanie tekstów | Copywriting | Content marketing | Newslettery
Profesjonalne prowadzenie fanpage m.in. na Facebook, Instagram czy Twitter, tworzenie responsywnych stron internetowych, pisanie tekstów, reklama na Facebooku oraz Adwords.
agencja interaktywna, marketing internetowy, prowadzenie fanpage, facebook dla firm, obsługa fanpage, instagram, reklamy adwords, responsywne strony internetowe
15939
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15939,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Copywriting

Pisanie tekstów

Chwytliwe artykuły, wpisy na firmowy blog czy teksty na stronę internetową w języku angielskim – nasi copywriterzy czekają!

Tekst na stronę internetową

Nie wiesz co napisać na swojej stronie www? Napiszemy dla Ciebie atrakcyjny tekst, który przyciągnie klientów i ułatwi Ci pozycjonowanie swojej firmy w wyszukiwarce. Wplecenie słów kluczowych w cenie!

25 zł

1000 znaków

Tekst na stronę internetową w obcym języku?

Twoja firma działa także poza Polską? Przygotujemy tekst na Twoją stronę w języku angielskim czy niemieckim, także ze słowami kluczowymi.

od 45 zł

1000 znaków

Profesjonalny artykuł sponsorowany lub reklamowy

Nie wiesz co napisać na swojej stronie www? Napiszemy dla Ciebie atrakcyjny tekst, który przyciągnie klientów i ułatwi Ci pozycjonowanie swojej firmy w wyszukiwarce.

60 zł

1000 znaków

Oferta handlowa (opis produktów, usług)

Prowadzisz sklep internetowy? Sprzedajesz na Allegro? A może potrzebujesz ulotki? W ciekawy sposób zachęcimy klientów do zakupu!

40 zł

1000 znaków

Tekst SEO

Zależy Ci na pozycjonowaniu Twojej strony www? Przygotujemy dla Ciebie naturalnie wyglądający tekst z frazami kluczowymi.

30 zł

1000 znaków

Tekst na bloga firmowego

Chcesz zabłysnąć w swojej branży? Poprowadzimy dla Ciebie bloga firmowego ze słowami kluczowymi i linkami do Twojej strony internetowej.

40 zł

1000 znaków

Aktualności na stronę www

Nie masz czasu aktualizować strony www? Zredagujemy newsy i opiszemy ciekawostki branżowe z użyciem słów kluczowych i linków.

40 zł

1000 znaków

Redakcja tekstu

Chciałbyś zredagować gotowy tekst? Sprawimy, że będzie jeszcze ciekawszy!

25 zł

1000 znaków

Korekta tekstu

Nie masz pewności czy Twój tekst jest w 100% poprawny? Sprawdzimy i poprawimy go dla Ciebie!

15 zł

1000 znaków

Hasło reklamowe, slogan reklamowy

Nie wiesz jak zachęcić klientów do zakupu Twojego produktu? Hasło reklamowe to podstawa dobrej sprzedaży!

300zł

3-5 propozycji

Nazwa firmy

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak nazwać firmę? Wymyślimy coś oryginalnego i chwytliwego!

500zł

3-5 propozycji

Czy mamy coś dla Ciebie napisać?

Daj znać, w czym możemy Tobie pomóc. Jeżeli nie znalazłeś właściwego opisu usługi powyżej – to wcale nie oznacza, że nasi copywriterzy tego nie napiszą!

Pisanie

Tekstów

Od lat zajmujemy się pisaniem tekstów dla naszych klientów. Posiadamy duże doświadczenie, dzięki któremu z łatwością piszemy artykuły branżowe i specjalistyczne. Z tego względu polecamy się wszystkim, którzy chcieliby stworzyć bloga dla swojej firmy, ale z różnych względów nie mają czasu na prowadzenie go. Chętnie wykreujemy treści adekwatne dla Twojego przedsiębiorstwa i przedstawimy dane zagadnienia w sposób czytelny i przyjazny potencjalnemu odbiorcy. Do tej pory tworzyliśmy m.in. teksty o tematyce medycznej, technologicznej, motoryzacyjnej, usługowej, żywieniowej i turystycznej. Jesteśmy otwarci na różne współprace i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Pisanie tekstów zawsze rozpoczynamy od dokładnego researchu i zapoznania się z oczekiwaniami klienta. Dzięki temu możemy stworzyć spersonalizowane, profesjonalne treści na Twoją stronę internetową.

 

Nasi copywriterzy podejmują się pisania bardzo zróżnicowanych tekstów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą. Poza artykułami specjalistycznymi, przygotowujemy również treści na strony internetowe (dobre pod pozycjonowanie), krótkie wpisy do aktualności, teksty sponsorowane oraz artykuły w języku angielskim. Na życzenie klienta możemy też przeprowadzić profesjonalną korektę oraz redakcję tekstu, który został napisany przez kogoś innego.

 

Nasze teksty wyróżnia czytelność, przejrzystość, prosty przekaz komunikacyjny oraz „lekkość”. Jeśli chciałbyś zapoznać się z przykładowymi tekstami, napisz do nas! Chętnie przedstawimy Ci szczegółową ofertą i opowiemy o tym, co możemy dla Ciebie napisać. Dobre treści są ważne dla każdego przedsiębiorstwa. Prosty i czytelny komunikat pozwoli Ci dotrzeć do większego grona klientów, a dzięki firmowemu blogowi możesz zaoferować użytkownikom dodatkowe atrakcje.