fbpx

Copywriting

Pisanie tekstów

Chwytliwe artykuły, wpisy na firmowy blog czy teksty na stronę internetową.
Jak możemy Ci pomóc?

Tekst na stronę internetową

wiesz co napisać na swojej stronie www? Nam nie brakuje pomysłów! Chętnie stworzymy dla Ciebie atrakcyjny tekst, który przyciągnie klientów i ułatwi Ci pozycjonowanie firmy w wyszukiwarce. Wiemy wszystko o optymalizacji tekstów. Gwarantujemy wplecenie słów kluczowych w cenie!

 

Tekst na stronę www w obcym języku?

Twoja firma działa także poza Polską? Dla nas to żaden problem! Przygotujemy tekst na Twoją stronę w języku angielskim czy niemieckim, także ze słowami kluczowymi. Współpracowaliśmy z różnymi firmami z wielu branż – znamy się na rzeczy!

Profesjonalny artykuł sponsorowany lub reklamowy

Nawiązałeś współpracę z innym przedsiębiorstwem i potrzebujesz chwytliwego tekstu sponsorowanego? A może próbujesz stworzyć treść reklamową, ale czujesz, że brakuje Ci polotu? Sprawdź nas! Na co dzień zdecydowanie nie brakuje nam inspiracji i pomysłów, więc chętnie pomożemy.

 

Oferta handlowa (opis produktów, usług)

Prowadzisz sklep internetowy? Sprzedajesz na Allegro? A może potrzebujesz tekstu do ulotki? W ciekawy sposób zachęcimy klientów do zakupu! Potrafimy również stworzyć chwytliwy opis produktu, dzięki któremu zostawisz konkurencję daleko w tyle.

Tekst na bloga firmowego

Chcesz zabłysnąć w swojej branży? Poprowadzimy dla Ciebie bloga firmowego ze słowami kluczowymi i linkami do Twojej strony internetowej. Naszą specjalnością są ciekawe, angażujące treści, dzięki którym czytelnik zostanie z Tobą na dłużej!

 

Aktualności na stronę www

Nie masz czasu aktualizować strony www? Zredagujemy newsy i opiszemy ciekawostki branżowe z użyciem słów kluczowych i linków. Pamiętaj, że aktualizowanie treści zwiększa widoczność strony w wyszukiwarkach! Warto o to dbać.

Redakcja tekstu

Chciałbyś zredagować gotowy tekst? Potrzebujesz przeformułowania zdań czy zebrania myśli w spójną całość? Napisz do nas! Sprawimy, że Twój tekst będzie ciekawy, zrozumiały i przyjemny dla odbiorcy!

 

Korekta tekstu

Nie masz pewności czy Twój tekst jest w 100% poprawny? Masz problem z przecinkami albo ortografią? Wystarczy wysłać nam całą treść – sprawdzimy ją i poprawimy dla Ciebie!

DOZNANIA

Tworzone słowem.

Dobrze przygotowane teksty to te, które zyskują. Zyskują zainteresowanie, interakcję, klientów…zyskują

Twoje pieniądze.

Teksty w Internecie działają na wielu poziomach. Staramy się docierać do wszystkich!

Zdobywamy uwagę, która rodzi chęć posiadania. Czego? Twoich produktów. Twoich usług. Niezależnie od sektora biznesu czy wielkości firmy – wyciśniemy z tekstów ile tylko się da!

Możemy

znacznie więcej.

Soczyste teksty to nie wszystko, co mamy na zapleczu. Potrafimy więcej i tym się dzielimy.

Tłumaczenia

Dwujęzyczna strona czy oferta? To nie problem. Mamy tłumaczy języka angielskiego i niemieckiego. Dlatego właśnie tłumaczenie treści branżowych zdecydowanie nie jest nam obce! Chętnie pomożemy Ci przygotować odpowiedni tekst.

Content Marketing

Inaczej mówiąc, marketing słowa. W ramach naszych działań oferujemy m.in. możliwość stworzenia artykułów branżowych, których treść wzbudzi zainteresowanie Twojego klienta. I zachęci do zakupu. Oczywiście, content marketing to znacznie więcej, dlatego niezależnie od tego, na której formie będziesz chciał się skupić – chętnie pomożemy!

SEO Copywriting

Nasiąknięte frazami kluczowymi teksty sprawią, że Twoja strona szybko znajdzie się na szczycie listy wyszukiwania. Wiemy, jak dobierać słowa i tworzyć treści, które zadbają o lepsze pozycjonowanie. W końcu to bardzo ważne, by dbać o swoją pozycję wśród konkurencji!

Copywriting

W najlepszym wydaniu.

I to nie są wcale puste słowa! Od lat zajmujemy się pisaniem tekstów dla naszych klientów. Zabawa słowem sprawia nam dużą satysfakcję, zwłaszcza, gdy widzimy jej wymierne efekty w postaci zadowolenia klientów! Wyróżnia nas bardzo duże doświadczenie. Z łatwością tworzymy chociażby artykuły branżowe i specjalistyczne. Prowadzimy staranne researche, dzięki czemu tworzone przez nas treści pozostają profesjonalne i zgodne z oczekiwaniami klienta.

 

Dlaczego warto?

Choć wiele mówi się o tym, że to wizualność jest przyszłością marketingu, to jednak tekst wciąż nie traci na znaczeniu. Właściwie dzięki niemu można docierać do naprawdę różnych odbiorców i ułatwiać robotom odnajdowanie stron w wyszukiwarkach. To właśnie tekst jest tym, co przyciąga użytkowników na blogi i nierzadko do social mediów. Wiemy, że słowo pisane odgrywa w marketingu ogromną rolę i dlatego jesteśmy otwarci na stosowanie go w różnorodny sposób. Co to oznacza w praktyce? Sięgamy po różne formy – nie są nam obce zarówno kilkunastronicowe artykuły, jak i dwuzdaniowe teksty reklamowe. Tworzymy treści tak, by były jak najbardziej przyjazne względem potencjalnego odbiorcy. Nie boimy się pisać o żadnej branży! Przykładowo, do tej pory tworzyliśmy m.in. teksty o tematyce medycznej, technologicznej, motoryzacyjnej, usługowej, żywieniowej i turystycznej. Jesteśmy otwarci na różne współprace i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Sprawdź nasze możliwości!

 

Nie boimy się żadnych tekstów

Wprost przeciwnie, lubimy wyzwania! Wierzymy w to, że plastyczność języka jest ważną częścią samego procesu pisania. Dlatego właśnie możemy zagwarantować, że nasi copywriterzy zadbają o dostosowanie stylu do odbiorcy. Co konkretnie możemy dla Ciebie przygotować? W ramach oferty proponujemy m.in. stworzenie treści na strony internetowe (dobre pod pozycjonowanie), krótkie wpisy do aktualności, teksty sponsorowane oraz artykuły w języku angielskim. Na życzenie klienta możemy też przeprowadzić profesjonalną korektę oraz redakcję tekstu, który został napisany przez kogoś innego. Jeśli chciałbyś zamówić jeszcze inny tekst, to zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na propozycje i zawsze uważnie wsłuchujemy się w Twoją wizję.

 

Lubimy się z językiem polskim

Nasze teksty wyróżnia czytelność, przejrzystość, prosty przekaz komunikacyjny oraz „lekkość”. Piszemy tak, by zadowolić zarówno czytelnika, jak i roboty działające w wyszukiwarkach (a to ma ogromny wpływ na pozycjonowanie!) Jeśli chciałbyś  zapoznać się z przykładowymi tekstami, napisz do nas! Chętnie przedstawimy Ci szczegółową ofertą i opowiemy o tym, co możemy dla Ciebie napisać. Dobre treści są ważne dla każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od tego, czy prowadzisz wielką korporację, czy jednoosobową firmę. Prosty i czytelny komunikat pozwoli Ci dotrzeć do większego grona klientów, a dzięki firmowemu blogowi możesz zaoferować użytkownikom dodatkowe atrakcje. Pamiętaj o tym, że mnogość treści oferowanych w internecie jest sporym wyzwaniem. Jeśli nie czujesz się na siłach w samodzielnym tworzeniu tekstów lub masz wiedzę, ale nie potrafisz przelać jej na papier, zgłoś się do nas. Wspólnie stworzymy teksty, które będą zawierały najważniejsze informacje branżowe i jednocześnie pozostaną przyjazne dla czytelnika. Proste? Jasne, że tak! Czekamy na Twoją wiadomość lub telefon! Możemy rozpocząć współpracę choćby zaraz.

 

Postaw na dobrego copywritera

„Dobry copywriting” – ale co to właściwie oznacza? Po czym poznać specjalistę? W czasach, gdy coraz więcej osób próbuje swoich sił w pisaniu, wybór wcale nie jest taki oczywisty. Rozumiemy to i dlatego chcemy nieco ułatwić Ci decyzję! Wyobraź sobie, że planujesz kupić buty. Który opis przyciągnie Cię bardziej: suche fakty zawarte w trzech zdaniach, czy może raczej rozbudowana narracja? Gwarantujemy, że klienci po przejrzeniu dziesięciu stron sklepów obuwniczych zapamiętają przede wszystkim ciekawy opis z pomysłem, a nie suchą notkę informacyjną. To właśnie możemy Ci zagwarantować: soczyste opisy, które zwracają uwagę na szczegóły i podkreślają zalety w sposób wręcz bajkowy. Oczywiście, zdajemy sobie sprawę z tego, że narracja powinna być dostosowana do branży. Wierzymy jednak w to, że z każdego opisu da się wyciągnąć coś o wiele więcej niż tylko najprostsze informacje. I właśnie dlatego klienci tak chętnie do nas wracają!

 

Opisy produktów to zaledwie maleńki wycinek pracy copywritera, ale świetnie obrazujący to, co chcemy przekazać. Dobry tekst poznasz po tym, że zapada w pamięć. Jeśli chcesz do niego wrócić lub poczułeś się zaintrygowany to znak, że masz do czynienia z copywriterem, który wie, co robi. U nas znajdziesz tylko takich ludzi! Pracujemy z pasją i naprawdę cenimy sobie słowo pisane. Stale inspirujemy się i poszerzamy nasze horyzonty, by język jeszcze lepiej oddawał to, co chce przekazać głowa. Wypróbuj nasze możliwości i sprawdź, dlaczego warto zainwestować w dobrego copywritera!