fbpx

Kampanie

Mailingowe

Korzystasz z emaila? To tak samo jak miliony innych osób, z każdej grupy wiekowej, biznesowej czy zainteresowań. Codziennie odbierają wiadomości, które mniej lub bardziej ich interesują.

 

My chcemy być bardziej.

Bardziej dla klienta. Twojego klienta. Począwszy od chwytliwego tytułu po precyzyjnie opracowany szablon graficzny, spójne teksty i kluczowe CTA – dzięki którym w łatwy sposób zachęcisz do zakupu czy skorzystania z usług. Zawsze możesz być bliżej Twojego klienta.

Newsletter

Regularne zyski.

Być może wyda się to Tobie nieprawdopodobne, ale newsletter to obecnie najtańsza forma reklamy. I jedna z najbardziej skutecznych!

 

Tworzony przekaz kierowany jest do osób, które najczęściej już wcześniej nawiązały z Tobą współpracę. Znają Ciebie, znają Twoje produkty, ale potrzebują dodatkowego bodźca, żeby zadziałać. Pomożemy Ci go znaleźć i sprawić, żeby każda wysłana wiadomość była zyskiem dla Twojego biznesu.

Co możesz osiągnąć?

Zainteresujesz swoimi produktami lub usługami

Wzmocnisz wizerunek marki

Dotrzesz do nowych klientów

Zbudujesz trwałe relacje z klientami

DOCIERAJ

Skutecznie. Dochodowo.

Dwa razy skuteczniejsze newslettery to dwa razy więcej dochodów dla Twojej firmy. Proste.

 

Reklama musi się zwracać

a my wiemy, jak tego dokonać. Każdy newsletter może przełożyć się na dziesiątki, setki czy tysiące Klientów i zwrócić się z dużym zyskiem. Nie zastanawiaj się i zacznij działać!

Paleta

Możliwości.

Nie sztuką jest wysyłać setki lub tysiące wiadomości mailowych do przypadkowych odbiorców. Wyzwaniem jest, by trafiły one do osób, które mogą być potencjalnymi klientami Twojej firmy. A my wiemy jak to robić.

Doradzimy

w doborze odpowiedniej kampanii mailingowej

Zaplanujemy

kampanię mailingową dla Twojej firmy

Przygotujemy

treści i stronę graficzną mailingu na podstawie Twoich wytycznych

Stworzymy

newsletter dla precyzyjnie dobranej grupy mailingowej

Zrealizujemy

działania za pomocą profesjonalnych narzędzi

Przeanalizujemy

zachowanie odbiorców po otrzymaniu newslettera

Dostarczymy

szczegółowy raport o efektach naszych działań

Zautomatyzujemy

wysyłkę newsletterów po pojawieniu się nowego wpisu na blogu lub aktualności na stronie www Twojej firmy

Agencja

Interaktywna

Zachęcamy do zapoznania się z naszą usługą newslettera na strony internetowe! Warto wiedzieć, że obecnie większość firm wysyła do swoich klientów newsletter. Nie pozostawaj w tyle! Jako agencja reklamowa w Poznaniu możemy zaplanować dla Ciebie newslettera wysyłanego o określonym czasie w miesiącu. Newsletter umożliwia nie tylko utrzymanie kontaktu ze stałymi klientami, ale również zdobycie nowych klientów. Można w nim przekazywać różne informacje, począwszy od nowości dostępnych na stronie internetowej, przez ciekawostki związane z rozwojem firmy i dodatkowe, cenne materiały dla klientów (np. gratisowe e-booki z dawką wiedzy z branży). Zapisanie się na newsletter powinno być jedną z opcji na twojej stronie www– dzięki temu klient będzie mógł bez problemu udostępnić swój adres e-mail, by dołączyć do listy mailingowej. Newsletter to jeden z najlepszych sposobów na przekazanie wartościowych treści. Dodatkowo, dzięki nim można kontrolować, ile osób jest rzeczywiście zainteresowanych dostarczanymi przez nas informacjami. Newslettery mogą również często odsyłać do twojej strony internetowej. Dzięki temu zainteresujesz odbiorców niewidzianymi dotąd zakładkami, ofertami na stronie www czy innymi istotnymi elementami. Nie musisz martwić się o to, jakie treści zaprezentować w newsletterze i kiedy go wysyłać – nasza agencja reklamowa przygotuje dla Ciebie odpowiedni harmonogram oraz ciekawe treści, które zainteresują odbiorców. Dodatkowo możemy przemycić w newsletterze reklamę twoich nowych produktów dostępnych na stronie www. Jedna usługa – wiele możliwości! Zamów newslettera jeszcze dziś i zdobądź grono stałych klientów, którzy chętnie będą wracać po twoją wiedzę raz w miesiącu (lub częściej!). Nasza agencja reklamowa przygotowała do tej pory newslettery dla wielu firm – dbamy o regularność, poprawność językową i dostarczanie ciekawych, wartościowych treści związanych z twoją branżą oraz firmą. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły!