MINT - Prowadzenie facebooka | Strony www Poznań | Reklama w sieci
Profesjonalne prowadzenie fanpage m.in. na Facebook, Instagram czy Twitter, tworzenie responsywnych stron internetowych, pisanie tekstów, reklama na Facebooku oraz Adwords.
agencja interaktywna, marketing internetowy, prowadzenie fanpage, facebook dla firm, obsługa fanpage, instagram, reklamy adwords, responsywne strony internetowe
17158
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17158,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Kampanie

Mailingowe

Użytkownicy internetu codziennie przeglądają miliony e-maili przychodzących na ich skrzynki pocztowe. Popularność elektronicznych wiadomości przyczyniła się do rozwoju nowej formy marketingu internetowego – kampanii mailingowych. Zdaniem specjalistów z branży, e-mail marketing to jeden ze skuteczniejszych sposobów promocji firmy. Także Twojej!

Newsletter

Skuteczna promocja Twojej firmy

Jak pokazują badania przeprowadzone przez firmę Gemius, aż 98% polskich przedsiębiorstw, prowadząc działania promocyjne w internecie, korzysta z poczty elektronicznej. Nic dziwnego, bo e-mail marketing to wyjątkowo skuteczne narzędzie, które z powodzeniem mogą stosować firmy z niemal każdej branży.

Co zyskasz wdrażając e-mail marketing w swojej firmie?

Dotrzesz do nowych klientów

Zbudujesz trwałe relacje z klientami

Zainteresujesz swoimi produktami lub usługami

Wzmocnisz pozytywny wizerunek marki na rynku

O usłudze

Nie sztuką jest wysyłać setki lub tysiące wiadomości mailowych do przypadkowych odbiorców. Wyzwaniem jest, by trafiły one do osób, które mogą być potencjalnymi klientami Twojej firmy. W agencji Mint bazujemy na naszej wiedzy i doświadczeniu tworząc wysoce skuteczne kampanie mailingowe.

Kampania mailingowa jest najprostszym i najtańszym sposobem dotarcia do obecnych i potencjalnych Twojej firmy. W agencji Mint pierwszy newsletter przygotujemy dla Ciebie już od 200 zł.
Koszt kolejnych, bazujących na tej samej oprawie graficznej, to zwykle jedyne 50 zł!

Doradzimy

w doborze odpowiedniej kampanii mailingowej

Zaplanujemy

kampanię mailingową dla Twojej firmy

Przygotujemy

treści i stronę graficzną mailingu na podstawie Twoich wytycznych

Stworzymy

newsletter dla precyzyjnie dobranej grupy mailingowej

Zrealizujemy

działania za pomocą profesjonalnych narzędzi

Przeanalizujemy

zachowanie odbiorców po otrzymaniu newslettera

Dostarczymy

szczegółowy raport o efektach naszych działań

Zautomatyzujemy

wysyłkę newsletterów po pojawieniu się nowego wpisu na blogu lub aktualności na stronie www Twojej firmy

E-mail marketing

to potężne narzędzie promocyjne. Przekonaj się o tym, powierzając nam przygotowanie i realizację skutecznej kampanii mailingowej. Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o tym, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

Agencja

Interaktywna

Zachęcamy do zapoznania się z naszą usługą newslettera na strony internetowe! Warto wiedzieć, że obecnie większość firm wysyła do swoich klientów newsletter. Nie pozostawaj w tyle! Jako agencja reklamowa w Poznaniu możemy zaplanować dla Ciebie newslettera wysyłanego o określonym czasie w miesiącu. Newsletter umożliwia nie tylko utrzymanie kontaktu ze stałymi klientami, ale również zdobycie nowych klientów. Można w nim przekazywać różne informacje, począwszy od nowości dostępnych na stronie internetowej, przez ciekawostki związane z rozwojem firmy i dodatkowe, cenne materiały dla klientów (np. gratisowe e-booki z dawką wiedzy z branży). Zapisanie się na newsletter powinno być jedną z opcji na twojej stronie www– dzięki temu klient będzie mógł bez problemu udostępnić swój adres e-mail, by dołączyć do listy mailingowej. Newsletter to jeden z najlepszych sposobów na przekazanie wartościowych treści. Dodatkowo, dzięki nim można kontrolować, ile osób jest rzeczywiście zainteresowanych dostarczanymi przez nas informacjami. Newslettery mogą również często odsyłać do twojej strony internetowej. Dzięki temu zainteresujesz odbiorców niewidzianymi dotąd zakładkami, ofertami na stronie www czy innymi istotnymi elementami. Nie musisz martwić się o to, jakie treści zaprezentować w newsletterze i kiedy go wysyłać – nasza agencja reklamowa przygotuje dla Ciebie odpowiedni harmonogram oraz ciekawe treści, które zainteresują odbiorców. Dodatkowo możemy przemycić w newsletterze reklamę twoich nowych produktów dostępnych na stronie www. Jedna usługa – wiele możliwości! Zamów newslettera jeszcze dziś i zdobądź grono stałych klientów, którzy chętnie będą wracać po twoją wiedzę raz w miesiącu (lub częściej!). Nasza agencja reklamowa przygotowała do tej pory newslettery dla wielu firm – dbamy o regularność, poprawność językową i dostarczanie ciekawych, wartościowych treści związanych z twoją branżą oraz firmą. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły!