fbpx

Fanpage

Prowadzenie Facebooka

Dlaczego warto?

Facebook jest obecnie jedną z najchętniej odwiedzanych platform, która oferuje liczne udogodnienia dla przedsiębiorców. Założenie konta firmowego jest darmowe, a płatne są jedynie ewentualne działania wokół (np. reklamy czy remarketing). Jednocześnie warto podkreślić, że Facebook udostępnia wiele udogodnień dla przedsiębiorców, dzięki czemu w prosty sposób można zyskać dodatkowy kanał sprzedażowy.

Dlaczego konto firmowe na Facebooku to skuteczny sposób na dotarcie do klientów? Odpowiedź znajdziemy w statystykach. W Polsce największa grupa użytkowników tego serwisu to osoby w wieku od 25 do 34 lat.  Nie da się ukryć, że wiele firm kieruje swoje usługi bądź produkty właśnie do osób w takim przedziale wiekowym. Facebook znacząco ułatwia dotarcie do nich.

Prowadzenie facebooka to świetny sposób na skrócenie dystansu między marką a jej odbiorcami. Zbudowanie świadomości marki, pokazanie jej transparentności, dzielenie się dodatkowymi treściami czy wreszcie kulisami codziennej pracy sprawia, że klienci są bardziej skłonni, by nam zaufać. A to oznacza dodatkowy zysk!

Obsługa

Dla Ciebie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma czas na opracowywanie treści na Facebooka. Wbrew pozorom – wymaga to sporo pracy. Należy przygotować całą strategię działań w oparciu o profil odbiorców,  dopasować odpowiednie szaty graficzne, przygotować materiały i… zająć się kontaktem z klientami, bo przecież to on odgrywa najważniejsze znaczenie! Jeśli Twoja firma nie ma czasu na to, by zająć się profesjonalnym prowadzeniem fanpage na Facebooku, to mamy dobre wieści. W naszej agencji marketingowej powstała usługa „Fanpage dla firm”, która gwarantuje możliwość odciążenia przedsiębiorstwa z tego typu działań. My zajmujemy się marketingiem na Facebooku, Ty zajmujesz się działaniami wewnątrz firmy!

WYKORZYSTAJ

Potencjał

Nasz. Twojej firmy. Biznesu, który przyniesie dochody, jeżeli tylko na to pozwolisz.

Zawsze warto próbować. Pokażemy Ci, jak.

Facebook

Dla firm

W ramach naszego pakietu oferujemy między innymi:

Stały kontakt z dedykowanym opiekunem

To osoba, która będzie zajmowała się działaniami wokół Twojego fanpage’a. Dzięki temu wszystkie działania są przejrzyste, a kontakt bezproblemowy. Dedykowany opiekun po zapoznaniu się z niezbędnymi informacjami przygotuje strategię działania (we współpracy z grafikiem) oraz będzie zajmował się moderacją Twojej strony.

Przygotowanie treści i grafik do postów.

Pojęcie „treści” jest dość ogólne, ale kryje się pod nim wszystko to, czego wymaga specyfika Twojej firmy. Gwarantujemy możliwość przygotowania ciekawych, kreatywnych postów, które umożliwią Ci zdobycie nowych klientów. Oferujemy również możliwość dopasowania grafik standardowych lub dedykowanych, które będą ściśle kojarzone z Twoją firmą.

Odpisywanie na wiadomości, komentarze i posty.

Kontakt jest ważny. Coraz więcej osób poszukuje odpowiedzi na pytania dotyczące danej firmy właśnie na Facebooku. Za pomocą Messengera można w prosty sposób zadać nurtujące pytania – bez dzwonienia, pisania maili czy odwiedzania danego miejsca osobiście. Warto zadbać o płynny przekaz komunikacji. Osoba moderująca fanpage może odpowiadać na zapytania klientów, a Ty nie będziesz musiał zaprzątać sobie tym głowy.

Obsługa wydarzeń lub konkursów

Wydarzenia na Facebooku to świetny sposób na dotarcie do nowych osób, które mogą być potencjalnie zainteresowane Twoimi działaniami. Wydarzenia można też promować, by dzięki temu zwiększyć zasięg i szansę na lepsze wyniki. Dobrym sposobem promocji jest również organizowanie atrakcyjnych konkursów. Warto jednak wiedzieć, że wiele firm organizuje konkursy na Facebooku niezgodnie z prawem, co może skończyć się różnymi problemami prawnymi. My znamy regulaminy i wiemy, jakie działania można podejmować, a których lepiej unikać. Twoja firma będzie z nami bezpieczna!

Comiesięczny raport z działań

Analiza zainteresowania Twoją stroną na Facebooku pozwoli określić, czy firma idzie w dobrym kierunku. Comiesięczny raport jest podstawą do tworzenia przyszłych strategii czy wychwycenia tych elementów, które sprawdzają się najlepiej na Twoim fanpage’u. W raporcie informujemy o przeprowadzonych działaniach, dzięki czemu zyskujesz przejrzyste informacje.

Promocja treści

Samo napisanie treści to zbyt mało. Potrzebna jest jeszcze odpowiednia promocja i wsparcie dodatkowymi kanałami społecznościowymi. Chętnie przedstawimy Ci pełen pakiet działań, dzięki którym poszczególne elementy kampanii będą cieszyły się odpowiednio dużą popularnością!

Obsługa reklam Facebook

Nie da się ukryć, że platforma reklamowa Facebooka jest obecnie jedną z lepiej rozbudowanych platform dostępnych w internecie. Mnogość typów reklam i udogodnienia dla przedsiębiorców sprawiają, że na Facebooku można reklamować się na wiele sposobów. My znamy wszystkie z nich. Wiemy, jak dopasować budżet, jak dobrać odpowiednią grupę odbiorców i na których elementach skupić się, by osiągnąć największy sukces.

Pixel Facebooka

Pixel Facebooka to nic innego jak fragment kodu JavaScript, który umieszcza się na stronie internetowej. W jakim celu? Kod pozwala na zebranie danych pod optymalizację kampanii reklamowej. Pixel Facebooka zbiera informacje o osobach odwiedzających Twoją stronę, które później można wykorzystać do tworzenia reklamy.

INNOWACJA

Dla Twojej firmy

Dzięki profilowi na Facebooku zbudujesz silne relacje z potencjalnymi klientami, ułatwisz proces zamawiania produktów swojej marki oraz zadbasz o wysoką jakość i prestiż swojej firmy.

Skorzystaj z możliwości z nowoczesnych narzędzi marketingowych. Teraz. Zanim to zrobi konkurencja.

Prowadzenie fanpage

Na Facebooku

PROWADZENIE FACEBOOKA – DLA KOGO?

Facebook dla firm to usługa dla osób, które chcą zwiększyć rozpoznawalność firmy i wpłynąć na sprzedaż. Przeciętny Polak spędza na Facebooku około 20 minut. To czas, w którym można zaprezentować mu treści dotyczące firmy w przystępny sposób.

Prowadzenie Facebooka polecamy firmom niezależnie od tego, na jakim etapie działalności przedsiębiorstwa znajdują się aktualnie. Dla nowych firm to szansa na zwiększenie rozpoznawalności marki, zainteresowanie nowym przedsiębiorstwem na rynku i pozyskanie pierwszych, lojalnych klientów. Dla marek o dużym zasięgu to możliwość zaoferowania czegoś specjalnego dla stałych klientów. Dla znanych i rozpoznawalnych marek świetną opcją są też kampanie remarketingowe na Facebooku, które nie pozwalają użytkownikom zapomnieć o konkretnych produktach.

Jak prowadzić działania na Facebooku, by były skuteczne? My to wiemy! Facebook nie jest przestrzenią do dzielenia się treściami wyłącznie sprzedażowymi. Odbiorcy tego kanału społecznościowego poszukują inspiracji, nowych informacji, ciekawostek i wiedzy. Sprzedaż powinna być prowadzona wokół tego, ale skupienie się wyłącznie na ofercie i produktach sprawia, że dany użytkownik szybko straci zainteresowanie naszymi działaniami. Warto więc rozpocząć prowadzenie fanpage od stworzenia szczegółowej strategii i ustalenia profilu odbiorcy. My zajmiemy się tym za Ciebie!

KOMPLEKSOWA OFERTA

100% działań po naszej stronie, 100% satysfakcji po Twojej. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły i poprosić o wycenę. Przygotujemy pakiet uwzględniający strategię, treści dostosowane do Twojego kanału społecznościowego, szaty graficzne oraz ogólny plan postów. Dzięki temu będziesz mógł szybko sprawdzić, czy dana oferta jest odpowiednia dla Ciebie. Wszystko to bez wychodzenia z domu! Wystarczy jeden mail albo telefon. Możemy rozpocząć działania jeszcze dziś – wystarczy, że dasz nam sygnał!

Usługa fanpage dla firm cieszy się coraz większą popularnością z uwagi na rozwój biznesów online. Trudno dziś wyobrazić sobie działanie wyłącznie poza siecią, skoro ruch na stronach www napędzany przez media społecznościowe bywa kluczowy dla wielu przedsiębiorstw. Na szczęście oferta Facebook dla firm rozwiązuje problem z dostępnością. Pokaż się swoim klientom, zaprezentuj ofertę w niebanalnej formie, pochwal się znakomitymi grafikami, poczuciem humoru czy ciekawostkami branżowymi! Wszystko to można zyskać dzięki zleceniu prowadzenia Facebooka agencji interaktywnej. Oddeleguj nam zadania związane z marketingiem i zyskaj czas na to, by skupić się na swojej firmie! Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie da się wszystkich zadań wykonywać na 100% z uwagi na ograniczenia czasowe. Ale jeśli oddasz część zadań profesjonalistom, to nie będziesz musiał się o nic martwić. Wszystko będzie zrobione na czas!