fbpx

ZOBACZ

Jak pracujemy

Kliknij i sprawdź na własne oczy, jak wyglądają treści, które tworzymy. Nie spiesz się – zwróć uwagę na całokształt profilu. Ważna jest merytoryka, liczba postów tworzonych w tygodniu, całokształt profilu i spójność strategii. Niektóre profile są z nami od miesięcy, niektóre zaledwie od tygodni. To, co je łączy, to nasze pełne zaangażowanie. To, co je różni – to często zupełnie odmienna tematyka, która dowodzi, że poradzimy sobie naprawdę z każdym tematem.

Jeśli sądzisz, że takie działania mogły by Ci się przydać, porozmawiajmy, jak wykorzystać je najlepiej dla Twojego biznesu.

+
+
facebook dla firm
+
+
strony internetowe poznań
+
+
+
+
+
strony internetowe poznań
+
prowadzenie facebook
+
prowadzenie facebook
+
+
prowadzenie facebook
+
prowadzenie facebook
+
+
strony internetowe poznań
+
+
prowadzenie fanpage
+
+
+
prowadzenie facebook
+
prowadzenie facebook
+
prowadzenie facebook
+
strony internetowe poznań
+
strony internetowe poznań
+
strony internetowe poznań
+
prowadzenie facebook
+
strony internetowe poznań
+
prowadzenie facebook
+
+
strony internetowe poznań
+
prowadzenie facebook
+
prowadzenie facebook
+
prowadzenie facebook
+
+
prowadzenie facebook
+
+
+
prowadzenie fanpage dla firm
+
+
+
+
facebook dla firm
+
prowadzenie fanpage
+
responsywne strony internetowe poznań
+
+
+
+
+
+
obsługa fanpage
+
+
prowadzenie fanpage
+
prowadzenie facebook

JUTRO

Może być dziś!

To, że czytasz ten tekst oznacza, że właśnie stoisz przed wyborem partnera w Twoim biznesie.


Nie zwlekaj, nie odkładaj, nie zastanawiaj się.
Nie pozwól się zawieść.

Napisz, co chodzi Ci po głowie, a z pewnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania! Czeka nas dużo pracy, dlatego im wcześniej zaczniemy, tym szybciej będziesz mógł liczyć na satysfakcjonujące efekty.

Prowadzenie fanpage

Dla Twojej firmy!

Dbanie o wizerunek marki jest kluczowe w czasach Internetu, zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie każdy przedsiębiorca ma czas na to, by zająć się tym indywidualnie. W trosce o Wasze potrzeby, przygotowaliśmy szeroką ofertę prowadzenia fanpage i nie tylko. Aktualnie współpracujemy z firmami z całej Polski. Zajmujemy się szeroko rozumianym marketingiem – przygotowujemy strategie działania w mediach społecznościowych i piszemy teksty dostosowane do osób potencjalnie zainteresowanych Twoją stroną. Staramy się dostosowywać przekaz do aktualnych wydarzeń w kraju i na świecie i, jeśli to możliwe, wykorzystujemy real-time marketing. Ponadto, tworzymy grafiki dostosowane do rozmiarów Facebooka oraz Instagrama. Na życzenie klienta prowadzimy też płatne kampanie reklamowe oraz monitoring działań konkurencji. W ramach usługi prowadzenie fanpage zajmujemy się także moderacją stron, a więc odpowiadaniem na pytania klientów oraz wchodzeniem z nimi w interakcje.  Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą prowadzenia fanpage.

 

 Dlaczego warto?

Przede wszystkim dlatego, że Facebook jest dziś jednym z głównych kanałów komunikacji. To sprawia, że jako narzędzie zyskuje on potężny potencjał reklamowy. Wystarczy zwrócić uwagę na kilka liczb, by wiedzieć, że reklamowanie na Facebooku po prostu się opłaca. 2 miliardy aktywnych użytkowników to siła, której nie można ignorować. Dzięki Facebookowi można dotrzeć do osób, do których dotarcie poprzez tradycyjne środki reklamowe byłoby niemożliwe. Portal społecznościowy udostępnia zarówno proste, jak i zaawansowane formaty reklamowe. To oznacza, że i duże, i małe przedsiębiorstwa bez problemu znajdą odpowiednią przestrzeń do zaprezentowania swojej działalności. Oczywiście, wiemy, że nie każdy ma czas na prowadzenie fanpage – w takim przypadku po prostu warto to zlecić, by mieć pewność, że Wasza strona będzie odpowiednio prowadzona i dotrze do jak największej liczby odbiorców. Fanpage na Facebooku to zresztą nie tylko miejsce na reklamę, ale też na przedstawienie ciekawych treści dla klientów. A tutaj naprawdę mamy pole do popisu! Ciekawostki związane z działalnością Twojej firmy? Chętnie wyszukamy informacje, które przyciągną nowych odbiorców. Najnowsze informacje z branży? Jesteśmy na bieżąco ze wszystkim, co ma związek z Twoim przedsiębiorstwem. Udostępnianie ciekawych przepisów kulinarnych lub artykułów? Żaden problem! Wierzymy w to,  że odpowiednio poprowadzony fanpage może tętnić życiem – pod warunkiem, że zostanie zadbany i zaopatrzony w strategię działań. A , co warto podkreślić, profesjonalnie nie znaczy nudno! Wspólnie z Tobą stworzymy miejsce w sieci, które będzie kojarzone z dobrym źródłem informacji.

Warto pamiętać o rzeczach, które są kluczowe podczas prowadzenia fanpage – mowa tu oczywiście o szybkości. Odpowiednio szybka reakcja może zapobiec kryzysom i sprzyja zyskiwaniu nowych klientów. Użytkownicy stają się coraz bardziej wrażliwi na reakcję marki, dlatego warto dbać o jej poziom. Nawet jeśli nie masz czasu na odpisywanie wiadomości, możemy zrobić to za Ciebie! Regularnie monitorujemy wiadomości i reagujemy na bieżąco.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zdjęcie profilowe oraz cover photo

Wiemy, że wizualizacja jest tak samo ważna, jak i treści. Z tego względu w naszych kreacjach graficznych uwzględniamy sezonowość i przygotowujemy projekty zdjęć profilowych oraz tych w tle na strony internetowe dla klientów. Na życzenie możemy też przygotować zmiany między sezonami, związane na przykład z promocją danego produktu. Oczywiście, dostosowujemy też grafiki do wymagań kont społecznościowych, by dobrze wpasowały się w stylistykę na przykład Instagrama czy LinkedIna.

Promocja nowych produktów

Jeśli coś promować – to konkretnie! Przygotujemy grafiki dostosowane do reklamy na Facebooku, dzięki czemu informacja o Twoim nowym produkcie szybciej pójdzie w świat. Oczywiście, zadbamy o spójność komunikatu z dotychczasowymi kreacjami graficznymi, choć jesteśmy również otwarci na wszelkie nowości. Powiew świeżości w mediach społecznościowych jest przecież wskazany!

Treści warte uwagi

Grafiki to nie wszystko – choć można nimi wiele zdziałać, to przecież tekst wciąż jest tym, co tak silnie przemawia do wyobraźni odbiorców. Z tego względu warto zadbać o komunikaty, które przyciągają i sprawiają, że z danej strony po prostu nie chce się wychodzić! Tworzenie wizerunku zaufanej marki to nie jest zadanie na dzień, czy dwa, ale na miesiące. Z tego względu warto postawić na współpracę z profesjonalistami, by efekty ujrzeć możliwie szybko.

Kontakt z klientami

Użytkownicy coraz chętniej korzystają z bezpośredniego kontaktu w wiadomościach prywatnych czy w formie komentarzy pod postami, gdzie dodatkowo w rozmowę mogą włączyć się inni użytkownicy. Moderatorzy muszą pozostawać czujni i odpowiadać możliwie szybko. Dla nas to żaden problem!

Relacje z wydarzeń

Warto pokazywać życie firmy „od wewnątrz”! Chętnie pomożemy Ci zaprezentować wizerunek przedsiębiorstwa w nieco bardziej ludzkiej formy. Fotorelacje z wydarzeń cieszą się sporą popularnością, dlatego dobrze jest o nich od czasu do czasu pamiętać! Nie wiesz, jak dobrze opisać takie wydarzenie i jak przygotować materiały graficzne? Chętnie pomożemy!

Współpraca z blogerkami

Kontakt z influencerami to forma reklamy, która nadal jest chętnie wykorzystywana przez wiele osób. Jeśli chciałbyś dotrzeć do nowych klientów, chętnie nawiążemy kontakt ze znanymi osobistościami, które mogłyby podjąć się promocji Twojego produktu.

Nowe spojrzenie na fanpage

Czasem samodzielne prowadzenie konta przez dłuższy czas jest prostą drogą do przejścia w schematyzm. Zbliżone do siebie treści czy zbyt długie serie postów mogą finalnie zniechęcić odbiorców do wracania na Twój profil. Warto wyjść poza utarte ścieżki i spróbować czegoś nowego. Jeśli nie masz pojęcia, co sprawdzi się na Twoim fanpage’u – zaufaj nam! Zajmujemy się tym na co dzień. Wiemy, jak wprowadzić nieco świeżości do Twojego marketingu.

Akcja-reakcja

Real Time Marketing to świetny sposób na zwiększenie zasięgów niskim kosztem. Dzięki regularnemu moderowaniu bieżących wydarzeń na świecie można bez problemu zrobić szum wokół marki. Wystarczy przypomnieć słynny kubek ze Starbucksa, który pojawił się w odcinku „Gry o tron” i doczekał się co najmniej kilkunastu reakcji innych firm sprzedających kawę na wynos. Warto wykorzystywać lukę związaną z bieżącymi wydarzeniami, by dotrzeć do nowych fanów i zapewnić sobie lepszą widoczność w sieci. Real Time Marketing wciąż wykorzystywany jest przez niewielki odsetek marek – dzięki temu możesz wyprzedzić konkurencję!

Znakomita automatyzacja

Na Twoim fanpage’u regularnie pojawiają się takie same pytania? W takim razie warto rozważyć włączenie automatyzacji w postaci odpowiedzi na pytania klientów na Messengerze. Dzięki uniwersalnym tekstom przekażesz niezbędne informacje na przykład dotyczące godzin otwarcia czy funkcjonowania Twojej firmy. Oczywiście, automatyzację można wykorzystać znacznie szerzej – jeśli cenisz sobie pracę w konkretnych godzinach i nie chcesz odpowiadać na wiadomości wieczorami, możemy ustawić automatyczną odpowiedź informującą o dostępności pracowników. To proste i skuteczne rozwiązanie, które może nieco uspokoić np. klientów żądających reklamacji i czekających na natychmiastową odpowiedź. Automatyzacja jest szeroko stosowanym narzędziem, z którego zdecydowanie warto korzystać. Po co dokładać sobie pracy, skoro można zaoszczędzony czas poświęcić na coś bardziej kreatywnego?

 

Podsumowując – jak widać, lista naszych usług jest naprawdę długa, a wymieniliśmy zaledwie część! Jesteśmy otwarci na współpracę i wsparcie Twojej marki. Po prostu opowiedz nam o swojej wizji, a my zrobimy resztę. Z nami Twój biznes rozwinie się o wiele szybciej! Napisz jeszcze dziś!