fbpx

NASZE

Realizacje

Poznaj nasze dotychczasowe realizacje!

Dobrze prowadzony i obsługiwany fanpage na Facebooku, Pinterest czy Linkedin to obecnie najlepsze narzędzie do promowania swojej firmy i reklamowania jej produktów. Jednak każda firma, aby zaistnieć w internecie, powinna mieć swoją wizytówkę – profesjonalną, dopasowaną i responsywną stronę internetową. To dzięki niej klient może poznać Twoją ofertę lub poczytać o misji marki i dzięki temu utożsamić się z nią. Tworzymy naprawdę różne strony, dostosowane zarówno do mini-, jak i do maksymalistów. Po prostu sprawdź ofertę i wybierz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie!

frame
Serwisy / Strony internetowe

ZAINTERESOWANY?

Kliknij w przycisk obok aby rozpocząć całkowicie darmową wycenę utworzenia Twojej nowej strony internetowej! W ciągu 24h otrzymasz pełną specyfikację z kosztorysem i planowanym terminem realizacji. Nie zwlekaj!

Nie boimy się żadnego projektu. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Strona typu one page

Najprostszy projekt strony, zawierający niezbędne informacje. Taka witryna nie posiada żadnych zakładek – jest w całości zbudowana na jednej podstronie. One page to strona bardzo prosta w obsłudze. Jej główną zaletą jest pełne dostosowanie do urządzeń mobilnych – po wejściu w link użytkownik zyska dostęp do wszystkich  niezbędnych informacji w jednym miejscu. Takie strony są trudniejsze w pozycjonowaniu, ale odpowiednie zastosowanie link building oraz treści bogatych w słowa kluczowe powinno pomóc.

 

Strony internetowe dla firm

Responsywne strony www, oparte o najnowsze rozwiązania. Takie witryny posiadają zakładki, które można wykorzystać do przedstawienia wizji firmy, członków zarządu czy też ogólnych informacji. Na standardowych stronach internetowych często umieszcza się również blogi – możemy przygotować dla Was odpowiednią podstronę, a jeśli będziecie potrzebować pomocy z tekstami, zapewnimy również pomoc copywriterską.

 

Sklep internetowy

Najlepsze rozwiązania dla e-commerce. Tworzymy przejrzyste sklepy internetowe i umożliwiamy Ci wyprzedzenie konkurencji! Przygotowujemy sklepy zarówno dla osób, które sprzedają produkty fizyczne, jak i dla tych, które chcą rozpocząć sprzedaż kursów. Tworzymy platformy proste do obsługi zarówno z perspektywy klienta, jak i osoby zarządzającej sklepem. Przy tym wszystkim dbamy o bezpieczeństwo danych klientów i dodatkowe zabezpieczenia. Na życzenie możemy też przygotować oryginalne opisy produktów do Twojego sklepu!

 

Zaawansowane strony internetowe

Potrzebujesz nietypowego projektu?  A może Twoja strona jest bardzo rozbudowana i z tego względu poszukujesz szablonu, który uwzględni dużą liczbę zakładek? Dla nas to żaden problem! Stosujemy indywidualne rozwiązania, dzięki którym Twoja strona zawsze będzie prezentować się bez zarzutu. Wystarczy do nas napisać – gwarantujemy, że weźmiemy pod uwagę Twoje oczekiwania i dostosujemy je do najlepszych technologicznych rozwiązań.

 

Blog

Choć blog rozumiany jako samodzielna witryna jest rozwiązaniem raczej wybieranym przez osoby prywatne niż przez firmy, to jednak wciąż pozostaje popularnym sposobem przekazywania swoich myśli, informacji czy wyrazem ekspresji. Jeśli potrzebujesz oryginalnego szablonu bloga i nie potrafisz zrobić tego osobiście, chętnie pomożemy. Skontaktuj się z nami!

 

Portal internetowy

Bardzo rozbudowana strona, która poza dostępem do informacji umożliwia użytkownikom wymianę spostrzeżeń na czatach czy forach internetowych. Portale mogą zawierać wiele dodatkowych funkcji, w zależności od tego, jaką tematykę reprezentują. Przykładowo, na portalach dietetycznych można dodatkowo umieścić kalkulatory BMI i inne. Portal buduje się w nieco inny sposób niż standardowe strony, ponieważ zwykle jest on nastawiony na bardzo duży ruch i musi działać na odpowiedniej prędkości nawet przy odwiedzinach naprawdę wielu użytkowników.

 

Landing page

Specyficzna odmiana strony pojedynczej. Landing page jest zwykle tworzona z myślą o jakimś celu – po kliknięciu w link użytownik przenosi się właśnie na stronę lądowania, gdzie może zostać zachęcony na przykład do zapisania się na newsletter. Landing page jest stosunkowo prostą stroną, ponieważ jest projektowana z myślą o określonym zadaniu i skupia się wyłącznie wokół niego.

Usługa tworzenia stron internetowych

Dbamy o to, by nasza usługa była wykonana w sposób kompleksowy. Z tego względu przed przesłaniem gotowej strony przygotowujemy wstępny projekt, który będzie uwzględniał rozkład zakładek w witrynie czy na przykład paletę barw. Dzięki temu zyskujesz wstępną wizję tego, jak będzie wyglądać strona internetowa. Po ustaleniu szczegółów i wprowadzeniu ewentualnych zmian w projekcie, będziemy gotowi do stworzenia makiety strony internetowej. Taki szkic pozwala nieco uporządkować myśli i dostrzec, czego ewentualnie brakuje. Makieta powinna wskazywać np. miejsca, w których później pojawią się linki – dzięki temu zyskujesz informację o tym, jak duża będzie Twoja strona internetowa.

Responsywność stron www

Kolejnym ważnym elementem tworzenia witryny jest oczywiście responsywność. Mówiąc najprościej, responsywna strona to taka, która dostosowuje się do urządzenia, na którym jest otwierana. Strona dostosowana wyłącznie do odtwarzania na komputerach może nie wyświetlać się prawidłowo na przykład na smartfonach. Brak dopasowania oznacza też znacznie dłuższe ładowanie, co może zniechęcić użytkownika do korzystania z Twojej strony. Warto więc zadbać o pełną responsywność – dzięki temu strona będzie dobrze wyświetlała się na komputerach, smartfonach i tabletach. Włączenie tej funkcji niesie za sobą wiele korzyści. Responsywne strony są znacznie lepiej pozycjonowane w wyszukiwarkach, co umożliwia bezproblemowe wyprzedzenie konkurencji. Co więcej, dzięki responsywności zmniejsza się też współczynnik odrzuceń (który często rośnie wtedy, gdy strona ładuje się zbyt długo  i użytkownik traci cierpliwość).

Teksty na stronę www

Kolejnym ważnym elementem naszych są treści. Nawet najlepsza strona nie będzie dobrze funkcjonowała bez odpowiednich tekstów, które działają na wielu poziomach. Z jednej strony pozwalają na budowanie zaplecza dla wyszukiwarek – treści zawierające słowa kluczowe są szybko zauważane i wpływają na pozycjonowanie. Z drugiej strony – dobry tekst przyciągnie też użytkownika szukającego konkretnego produktu, usługi albo odpowiedzi na swoje pytania. Z tego względu na copywritingu nie warto oszczędzać. Jeśli nie masz tekstów na swoją stronę www albo czujesz, że potrzebują sporego odświeżenia, wspomnijcie o tym przy zamawianiu witryny. Nasi copywriterzy chętnie wesprą Twój projekt i pomogą doprowadzić go do perfekcji. Dobre teksty umożliwią też zaoszczędzenie na reklamie. Treści dostosowane do zasad SEO wpływają na pozycjonowanie witryny w wyszukiwarkach, dlatego czasem zamiast inwestować w kolejną reklamę lepiej po prostu zadbać od stronę „od wewnątrz”, czyli wzmocnić ją solidnymi tekstami.

Ważnym elementem promowania stworzonej już strony jest też content marketing. Dzięki niemu można dotrzeć do wielu nowych klientów, na przykład poprzez media społecznościowe. Jeśli zależy Ci na jak najszybszym wypozycjonowaniu strony, warto też zainwestować w tę usługę. W ramach naszych działań możemy przygotować ciekawe treści w formie tekstów czy grafik, które z powodzeniem można wykorzystać do promowania strony.

 

Pozycjonowanie e-commerce

Prowadzisz sklep internetowy? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię oferta dedykowana właśnie dla e-commerce! Dzięki naszemu wsparciu możesz liczyć na szybszy rozwój i większą widoczność w sieci. To bardzo ważne w e-commerce, zwłaszcza, gdy próbujesz np. wypromować konkretny produkt. Pozycjonowanie sklepu internetowego działa na wielu obszarach. Pierwszym z nich jest optymalizacja strony pod wymogi wyszukiwarek. Kolejny to tak zwany link building, czyli skupienie na budowaniu bezpiecznych  i wartościowych linków, które wspierają pozycjonowanie. Kolejny etap to wreszcie unikalne, pozbawione duplikowania teksty. Wspólne zebranie tych działań sprawia, że pozycjonowanie jest szybkie i skuteczne.

 

Bezpieczne strony internetowe

Bezpieczeństwo to podstawa! Zwłaszcza, gdy prowadzisz sklep internetowy, który gromadzi dane klientów. W takiej sytuacji po prostu nie warto oszczędzać na bezpiecznych stronach i rozwiązaniach dedykowanych e-commerce. W ramach naszej usługi oferujemy pełne zabezpieczenie, dzięki któremu nie będziesz musiał martwić się o wyciek wrażliwych danych.

 

Gdzie zamawiać strony internetowe?

Najlepiej w agencji marketingowej – w takim miejscu możesz skorzystać z kompleksowych usług, które obejmują zarówno stworzenie strony, jak i napisanie do niej tekstów oraz wsparcie marketingowe. Nasi specjaliści działają na wielu poziomach, dzięki czemu ich praca jest efektywna, a Ty szybko możesz zobaczyć wyniki. Sprawdź nasze realizacje stron www i zobacz, czy oferta wpisuje się w Twoje oczekiwania! Jeśli masz jakieś pytania co do indywidualnych rozwiązań, napisz śmiało. Chętnie podejmujemy się wyzwań spoza oferty i stworzymy niebanalne witryny dla naprawdę różnych branż!