fbpx

Fanpage

Prowadzenie YouTube

Dlaczego warto?

YouTube to prawdziwy gigant wśród innych serwisów internetowych. Warto podkreślić, że w 2019 roku z portalu korzystały 2 miliardy osób, co przekłada się na 25% populacji całego świata! Tylko co minutę na YouTubie pojawiają się nowe materiały video o łącznej długości 500 godzin. Nie da się ukryć, że ogromna popularność tego dodatkowego kanału dystrybucji treści można sukcesywnie wykorzystać w swojej firmie. Jak to zrobić?

Obsługa

Dla Ciebie

YouTube prowadzony firmowo to szansa dla wielu branż. Ciekawie przygotowane materiały video można wykorzystać tak naprawdę na wielu poziomach. Filmy dobrze sprawdzają się zarówno w sprzedaży bezpośredniej, jak i w bardziej luźnej formie, służącej nawiązaniu relacji z klientem. Dużo zależy od branży, którą się zajmujesz. Jednak niezależnie od tego, co jest Twoją specjalnością na co dzień, gwarantujemy, że wspólnie możemy przygotować ciekawe materiały video, dzięki którym dotrzesz do większego grona odbiorców.

WYKORZYSTAJ

Potencjał

Nasz. Twojej firmy. Biznesu, który przyniesie dochody, jeżeli tylko na to pozwolisz.

Zawsze warto próbować. Pokażemy Ci, jak.

YouTube

obsługa kanału

W ramach naszego pakietu oferujemy między innymi:

Stały kontakt z dedykowanym opiekunem

To osoba, która wspólnie z Tobą ustali dalszą strategię i zadecyduje, w którym kierunku powinny pójść produkcje filmowe. Będzie ona czuwać nad kontem Youtube, moderować komentarze, sprawdzać statystyki i raportować ogół wykonanych działań.

Przygotowanie treści i grafik do filmów.

Zadbamy o szatę graficzną i o profesjonalne przygotowanie Twojego konta na Youtube. Na życzenie klienta możemy również napisać scenariusze do filmów i zadbać o pełen zarys projektu.

Odpisywanie na komentarze

Odbiór produkcji jest ważną częścią publikowania na Youtube. Warto dbać o kontakt z osobami, które postanowiły poświęcić swój czas na napisanie komentarza. Nie każdy przedsiębiorca ma czas na to, by przyjrzeć się feedbackowi uzyskanemu na portalach społecznościowych czy serwisach takich jak Youtube. Nasza agencja interaktywna może w całości przejąć to zadanie i dzięki temu odciąży Cię chociażby z moderacji wiadomości czy komentarzy pojawiających się na danej stronie.

Obsługa YouTube

W ramach tej działalności gwarantujemy między innymi stworzenie planu publikacji filmów oraz dopilnowania, by pojawiały się na czas. Dzięki temu wszystko może być zaplanowane nawet w miesięcznym wyprzedzeniem, a Ty nie będziesz musiał obawiać się o ewentualny przestój na kanale.

Comiesięczny raport z działań

Śledzenie postępów umożliwia skontrolowanie tego, czy cała działalność idzie w dobrym kierunku. Comiesięczny raport uwzględnia statystyki i zainteresowanie odbiorców poszczególnymi filmami. Dzięki temu zyskasz wiedzę odnośnie do tego, które treści cieszą się zdecydowanie największą popularnością.

Promocja treści

Zadbamy o to, by Twoje produkcje na YouTube zyskały popularność. Przygotujemy odpowiednie posty na serwisach społecznościowych, które pozwolą dotrzeć większemu gronu odbiorców do Twojej medialnej działalności.

Obsługa reklam

Chcesz zdobyć nowych klientów? Reklamy na YouTube są świetnym sposobem na to, by zwiększyć rozpoznawalność marki i zachęcić odbiorców do zapoznania się z działalnością danej marki.

INNOWACJA

Dla Twojej firmy

Dzięki profilowi na Facebooku zbudujesz silne relacje z potencjalnymi klientami, ułatwisz proces zamawiania produktów swojej marki oraz zadbasz o wysoką jakość i prestiż swojej firmy.

Skorzystaj z możliwości z nowoczesnych narzędzi marketingowych. Teraz. Zanim to zrobi konkurencja.

Kanał YouTube

Dlaczego warto?

Przede wszystkim dlatego, że coraz więcej firm decyduje się na rozpoczęcie swojej działalności na YouTubie. Odbiorcy chętnie zapoznają się z nowymi filmami, również tymi tworzonymi przez marki. Szacuje się, że przeciętny odbiorca YouTube’a spędza przy nim nawet 40 minut. To wynik, który robi wrażenie i tworzy przestrzeń do kreacji kolejnych, ciekawych treści.

Aby nasz YouTube zainteresował odbiorcę, powinien spełniać kilka kryteriów. Przede wszystkim musi wyróżniać się czymś spomiędzy innych profili. Konkurencja nie śpi i jeśli już teraz przygotowuje ciekawe produkcje, Ty musisz być o krok do przodu. Obmyślenie planu prowadzenia konta pozwoli Ci zdecydować, jaką strategię przybrać w przypadku konkretnej branży.

Produkcje filmowe pozostawiają sporo miejsca na kreatywność. W filmach można ciekawie przedstawić produkty przeznaczone do sprzedaży – to tutaj znajdziesz miejsce na połączenie obrazu, dźwięku i słów. By nie było zbyt reklamowo, sprzedaż można połączyć dodatkowo z innymi treściami.  Jakimi? Tak naprawdę można stworzyć wszystko, co tylko przyjdzie Ci na myśl. Warsztaty online, poradniki, ciekawostki powiązane z nowościami branżowymi, reportaże, FAQ z pytaniami i odpowiedziami klientów czy film z cyklu „życia firmy”. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz,  gwarantujemy, że regularnie prowadzone konto na YouTubie może przynieść zaskakujące efekty.

Nie każdy przedsiębiorca będzie potrafił zająć się prowadzeniem social mediów czy konta na YouTube. To normalne – w końcu to nie Twoja działka! Nie musisz znać się na wszystkim – wystarczy, że będziesz wiedział, gdzie szukać pomocy. Znajdziesz ją w naszej agencji interaktywnej.

Obsługa Youtube: pełne wsparcie

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim znajomość szeroko pojętego marketingu i pozycjonowania. Warto wiedzieć, że samo udostępnianie filmu na YouTube to zdecydowanie za mało. W grę wchodzi jeszcze odpowiedna promocja treści i zadbanie o to, by treść pojawiała się możliwie często w wyszukiwarkach. W tym celu wykorzystujemy znajomość SEO, czyli optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek internetowych. Na życzenie klienta możemy udostępniać transkrypcję treści dla osób niesłyszących. Dodatkowo dbamy też o to, by Twoje konto na YouTube było spójne z identyfikacją firmy. To ważne, by trzymać się np. określonej kolorystyki w logo czy w podglądzie filmów. Dzięki temu użytkownicy szybciej zaczną kojarzyć poszczególne filmy z Twoją firmą.

W ramach naszej działalności możemy zaproponować między innymi współpracę z influencerami. Promowanie produktów poprzez podjęcie współpracy ze znanymi osobami bywa znanym i skutecznym sposobem na zwiększenie sprzedaży. Jako agencja marketingowa możemy reprezentować Cię podczas negocjacji i zaproponować ofertę. Nasz udział w takiej współpracy obejmuje nie tylko złożenie propozycji, ale również przygotowanie całej strategii oraz kreacji.

Gwarantujemy również kompleksowe przeprowadzenie kampanii reklamowej. Zaplanujemy dla Ciebie kampanię w Google Ads z odpowiednim formatem reklamy. Będziemy na bieżąco monitorować sukcesy poszczególnych reklam i raportować je Twojej firmie. Najczęstszą formą reklamy na YouTubie są tak zwane fimy typu TrueView In-Stream, które polegają na wyświetleniu krótkiego materiału przed docelowym filmem wybranym przez użytkownika.

Warto wiedzieć, że reklamy na YouTubie są niezwykle skuteczne. Badania pokazują, że wśród polskich internautów nawet 20 milion osób korzysta z YouTube’a regularnie. To duża grupa, a co za tym idzie – duże możliwości. Kampanie reklamowe na YouTube umożliwiają precyzyjne targetowanie reklam, dzięki czemu masz pewność, że pieniądze przeznaczysz na kontakt ze ścisłą grupą docelową. Co więcej, w tym serwisie do wyboru są też reklamy remarketingowe, odpowiednie dla osób, które już raz odwiedziły Twoją stronę internetową. Dzięki temu będziesz mógł ponownie przypomnieć im o swoich produktach i zachęcić do zakupów – na przykład z drobną zniżką.

Reklamy na YouTube wyróżniają się również przystępnymi cenami. Warto wiedzieć, że reklamodawca płaci za reklamę tylko w sytuacji, gdy  dana osoba wyświetli reklamę do końca. To uczciwa strategia – dzięki niej nie zmarnujesz pieniędzy na niewyświetlone reklamy.

Postaw na profesjonalną obsługę social mediów! Teraz możesz cieszyć się kompleksowo prowadzonymi serwisami społecznościowymi i zyskać dodatkowe źródło reklamy. Stawiamy na kreatywność, oryginalność, nieszablonowe rozwiązania i formy reklamy daleko wykraczające poza standardowe, sprzedażowe rozwiązania. Wierzymy w to, że kampanię można poprowadzić kreatywnie i z pomysłem. Możemy zadbać o to, by Twoje konto na YouTube stało się popularne i doceniane wśród użytkowników za wartość merytoryczną, za ciekawe treści i za dodatkowe materiały.

Jak to zrobić? To proste! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Nie musisz wychodzić z domu. Wszystkie formalności możemy załatwić online. Zapoznamy się z Twoją branżą, ustalimy szczegóły niezbędne do zaplanowania strategii, przygotujemy materiały i rozpoczniemy pracę nad zwiększeniem rozpoznawalności Twojej marki. Wierzymy w to, że YouTube jest szansą dla każdej firmy, niezależnie od branży i stopnia rozwoju. Odpowiednio poprowadzona strategia marketingowa i promocja treści to dopiero początek. Możemy to połączyć z prowadzeniem innych social mediów oraz z profesjonalną kampanią reklamową nie tylko na YouTube, ale również w AdWords. Agencja marketingowa gwarantuje mnogość możliwości zarówno dla małych, jak i dla dużych firm. Nie daj się dłużej namawiać – pora przejść do działania!