fbpx

Szukasz

Cennika prowadzenia fanpage?

To nie takie proste, jakby się mogło wydawać.. Przecież nie chcesz przepłacać, zgadza się?

Prowadzenie fanpage ma wiele aspektów

– wybór właściwego pakietu zależy przede wszystkim od tego, co chciałbyś osiągnąć. Zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym? Nacisk należy położyć na reklamy sponsorowane i remarketing. A może skupienie się na dobrym wizerunku firmy i bezpośrednim kontakcie z Klientami? W tym przypadku ważnym jest opracowanie dobrej strategii i tworzenie zachęcających treści, które pozwolą nawiązać relację z fanami.

Rozwiązań jest wiele,

dlatego najlepszym wyborem jest bezpośredni kontakt z nami i indywidualne przeanalizowanie zagadnienia. To nic nie kosztuje, możesz jedynie zyskać.

Trzeba to tylko wykorzystać. Pokażemy Ci, jak.

JUTRO

Może być dziś!

To, że czytasz ten tekst oznacza, że właśnie stoisz przed wyborem partnera w Twoim biznesie.


Nie zwlekaj, nie odkładaj, nie zastanawiaj się.
Nie pozwól się zawieść.

Napisz, co chodzi Tobie po głowie, a z pewnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania!

Moment

na działanie jest teraz.

W końcu jeżeli nie teraz, to kiedy?

Zapewnimy, abyś nie żałował swojej decyzji. Daj się przekonać.

Jak to wygląda?

prowadzenie facebook

Poświęć chwilę i upewnij się w swojej decyzji. Słusznej decyzji. Przeczytaj, na czym polega prowadzenie fanpage i dlaczego warto w nie zainwestować.

Dla kogo pracujemy?

prowadzenie facebook

W zasadzie – dla wszystkich. Małe firmy czy duże korporacje, gabinety kosmetyczne i spółki państwowe. W końcu…dlaczego mielibyśmy się ograniczać?

Ile to kosztuje?

prowadzenie facebook

Z pewnością dużo wysiłku i pracy..oczywiście z naszej strony. Dopasowujemy budżet pod ilość zalecanych działań, ale i działania pod wyznaczony budżet. To musi się sprawdzić!

Prowadzenie fanpage

Cennik

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem agencji reklamowej. Wyszczególniliśmy ceny za wszystkie usługi, począwszy od pisania tekstów, przez projektowanie stron www oraz prowadzenie fanpage. Wiemy, jak ważne jest dbanie o dobre imię firmy w Internecie. Naszą specjalnością jest marketing, który pozwala skutecznie wypromować firmę i zapewnić jej dobre miejsce w wyszukiwarkach. Poprzez pisanie tekstów jesteśmy w stanie dostarczyć Twoim użytkownikom dobrych, wartościowych treści, które sprawią, że będą wracać po więcej. Projektowanie stron www przez naszych specjalistów umożliwi Ci stworzenie wyjątkowego miejsca w sieci, które będzie wyróżniać się wśród konkurencji maksymalną funkcjonalnością i estetyką. Prowadzenie fanpage to z kolei wisienka na torcie – zadbamy o utrzymanie stałego kontaktu z Twoimi fanami i dostarczymy im ciekawych treści, dzięki którym użytkownicy będą chętnie zaglądać na Twoją stronę internetową.

W naszym cenniku znajdziecie również inne, warte uwagi usługi. Polecamy zapoznać się z całą ofertą, niezależnie od tego, czy poszukujecie pomocy od strony tekstowej, czy może graficznej. Służymy również wsparciem marketingowym związanym z przygotowywaniem reklam i raportów z nich. W ramach usługi pisania tekstów możemy poprowadzić dla Was firmowego bloga albo napisać artykuły specjalistyczne. Do tej pory pracowaliśmy dla różnych branż – medycznych, technicznych czy związanych z szeroko pojętym lifestylem, dlatego możemy pochwalić się naprawdę dużym doświadczeniem. To, co nas wyróżnia, to nienaganny język, dostosowanie treści do odbiorców oraz lekkie pióro. Z kolei projektowane przez nas strony internetowe są tworzone na najnowszych serwerach i dostosowane do oczekiwań odbiorcy. Co to oznacza w praktyce? Przykładowo, jeśli chcesz otworzyć sklep, możemy stworzyć funkcjonalną stronę, która umożliwi przeglądanie asortymentu w wygodny sposób zarówno na komputerze, jak i na telefonie i tablecie. Wiemy, jak ważne jest dostosowywanie stron do możliwości odbiorcy – robimy to od lat!