Remarketing

Podążaj za klientem.

Śledź działania Twojego klienta. Podążaj jego tropem, przypominaj o sobie, Twoich usługach i produktach. Dbaj o niego tak, jakbyś sam chciałbyś być zadbany.

 

Nie odpuszczaj

Jak pokazują badania, nawet 75% konsumentów podczas pierwszej wizyty jedynie rozgląda się po stronie internetowej i nie decyduje na zakup produktu czy usługi. To 3/4 osób, które trafiają na Twoją stronę!

 

Nie pozwól im odejść do konkurencji

Stronę internetową czy fanpage ma teraz każdy, dlatego musisz się wyróżniać. I musisz być przed nimi. Zaopiekuj się Twoim klientem po wizycie na stronie dzięki reklamom remarketingu!

Wyjdź

naprzeciw

Remarketing to reklamy kierowane do osób, które wcześniej odwiedziły już Twoją stronę internetową lub fanpage. Z ich pomocą możesz podążać za użytkownikiem, by ponownie zainteresować go swoimi produktami lub usługami, nakłonić do powrotu do sklepu, a przede wszystkim – sfinalizowania zakupów.

Remarketing w sieci pozwoli Twojej firmie nawiązywać stałe relacje z klientami poprzez wyświetlanie mu reklam z ofertą podczas przeglądania przez niego innych stron w internecie i przeglądania mediów społecznościowych.

Korzyści

dla biznesu.

Konkretni odbiorcy

Przekaz trafi do klientów potencjalnie zainteresowanych zakupem Twoich produktów lub usług. W końcu już wcześniej się z nimi zapoznali.

Wzrost konwersji

Spersonalizowany przekaz reklamowy to doskonały sposób na zwiększenie sprzedaży Twoich produktów lub usług wśród klientów, którzy z jakiegoś powodu nie zdecydowali się jeszcze na zakup.

Budowanie lojalności

Remarketing w sieci to dla Twojej firmy także możliwość przywiązania do siebie dotychczasowych klientów, do których możesz kierować reklamy powiązane z zakupionymi przez nich wcześniej produktami.

Cena vs. Efekt

Remarketing w sieci generuje niższe koszty w porównaniu z tradycyjnymi kampaniami kontekstowymi, przynosząc jednocześnie szybko efekty. Pracujemy już na gronie osób, które znają Twoje usługi/produkty!

TAŃSZE

Koszty reklamy!

Poważnie! Klient odwiedzający Twoją stronę ponownie to często 2 lub 3 krotnie większa szansa na zrealizowanie konwersji: zakupu produktów czy wypełnienia formularza kontaktowego!

Pozwól się dostrzec

Stoisz przed możliwością dotarcia do każdego klienta odwiedzającego Twoją stronę. Nie pozwól, żeby konkurencja dotarła do niego przed Tobą.

Działania

które zaowocują.

Dziś, jutro, za tydzień czy miesiąc. Klient wróci, lepiej przygotowany, nastawiony na realizację.

 

W ramach usługi

Poprowadzimy kampanie remarketingowe dla Facebooku oraz Google AdWords

Utworzymy listy remarketingowe ze specyzowanymi grupami odbiorców

Kompleksowo zaplanujemy kampanie - od przygotowania treści i grafik po konfigurację działań

Zoptymalizujemy koszty remarketingu - za nasze działania płacisz jedynie 10% wartości przeznaczonego budżetu!

Monitorujemy efektywność kampanii remarketingowych

Tworzymy raporty z działań w sieci na obu portalach

REKLAMA

Facebook

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej agencji reklamowej! Możemy Wam zaoferować m.in. profesjonalny remarketing. To sposób docierania do odbiorców, którzy już raz odwiedzili Twoją stronę internetową i z jakiegoś powodu ją opuścili. Dzięki remarketingowi możesz dotrzeć do nich ponownie. Kampania remarketingowa to jedna z naszych stałych usług agencji reklamowej. Jeśli chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie, to remarketing będzie idealną opcją! Bardzo ważne jest jednak, by kampanię przeprowadzić w sposób profesjonalny, który pozwoli faktycznie zwiększyć wyniki sprzedaży. Z tego względu polecamy współpracę z naszą agencją MINT w Poznaniu. Wiemy, jak przeprowadzić remarketing, by był skuteczny i przyniósł wymierne efekty. Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z usług agencji reklamowej, zapraszamy serdecznie. Dzięki naszemu remarketingowi podniesiesz liczbę konwersji, zbudujesz lojalność i dotrzesz do konkretnych odbiorców. Nie musisz się o nic martwić – agencja MINT przeprowadzi dla Was remarketing kompleksowo! Nie tylko przeprowadzimy całą kampanię i maksymalnie zoptymalizujemy koszty remarketingu, ale również będziemy monitorować jego efektywność. Na końcu dostarczymy raport z przeprowadzonych działań (obejmujących zarówno Facebook, jak i Google AdWords). Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą agencji reklamowej! Zwiększ swoją widoczność w sieci i zbuduj nową bazę klientów. Dzięki temu wzrosną Twoje zyski i pozycjonowanie strony w Google!