MINT - Reklama Google Ads | Remarketing | AdWords | Reklama w sieci
Profesjonalne prowadzenie fanpage m.in. na Facebook, Instagram czy Twitter, tworzenie responsywnych stron internetowych, pisanie tekstów, reklama na Facebooku oraz Adwords.
agencja interaktywna, marketing internetowy, prowadzenie fanpage, facebook dla firm, obsługa fanpage, instagram, reklamy adwords, responsywne strony internetowe
17048
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17048,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Reklamy remarketingowe

Klienci odwiedzają Twoją stronę, jednak nie dokonują konwersji? Jak pokazują badania, nawet 75% konsumentów jedynie rozgląda się po stronie internetowej i nie decyduje na zakup produktu lub usługi podczas pierwszej wizyty na stronie internetowej. Teraz, w dobie ogromnej konkurencji, możesz skutecznie docierać do nich dzięki kampaniom remarketingowym na Facebooku lub Google AdWords!

Reklamy remarketingowe – podążaj za użytkownikiem!

Remarketing w sieci, nazywany też retargetingiem, to reklamy kierowane do osób, które wcześniej odwiedziły już Twoją stronę internetową. Z ich pomocą możesz podążać za użytkownikiem, by ponownie zainteresować go swoimi produktami lub usługami, nakłonić do powrotu do sklepu, a przede wszystkim – sfinalizowania zakupów.

 

Remarketing w sieci pozwoli Twojej firmie nawiązywać stałe relacje z klientami poprzez wyświetlanie mu reklam z ofertą podczas przeglądania przez niego innych stron w internecie i przeglądania mediów społecznościowych.

remarketing facebook

Korzyści

Z remarketingu

Konkretni odbiorcy

Przekaz trafi do klientów potencjalnie zainteresowanych zakupem Twoich produktów lub usług.

Wzrost poziomu konwersji

Spersonalizowany przekaz reklamowy to doskonały sposób na zwiększenie sprzedaży Twoich produktów lub usług wśród klientów, którzy z jakiegoś powodu nie zdecydowali się jeszcze na zakup.

Budowanie lojalności

Remarketing w sieci to dla Twojej firmy także możliwość przywiązania do siebie dotychczasowych klientów, do których możesz kierować reklamy powiązane z zakupionymi przez nich wcześniej produktami.

Świetny stosunek ceny do efektów

Remarketing w sieci generuje niższe koszty w porównaniu z tradycyjnymi kampaniami kontekstowymi, przynosząc jednocześnie szybko efekty.

W ramach usługi

Poprowadzimy kampanie remarketingowe dla Facebooku oraz Google AdWords

Utworzymy listy remarketingowe ze specyzowanymi grupami odbiorców

Kompleksowo zaplanujemy kampanie - od przygotowania treści i grafik po konfigurację działań

Zoptymalizujemy koszty remarketingu - za nasze działania płacisz jedynie 10% wartości przeznaczonego budżetu!

Monitorujemy efektywność kampanii remarketingowych

Tworzymy raporty z działań w sieci na obu portalach

Zastanawiasz się jak skutecznie docierać do potencjalnych klientów? Dzięki naszym kampaniom remarketingowym użytkownicy Twojej strony internetowej zamienią się w Twoich klientów! Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania z zakresu remarketingu w sieci, dopasowane do potrzeb i możliwości Twojej firmy.

 

Skontaktuj się, by uzyskać indywidualną ofertę kampanii remarketingowej w Google AdWords lub na Facebooku!

REKLAMA

Facebook

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej agencji reklamowej! Możemy Wam zaoferować m.in. profesjonalny remarketing. To sposób docierania do odbiorców, którzy już raz odwiedzili Twoją stronę internetową i z jakiegoś powodu ją opuścili. Dzięki remarketingowi możesz dotrzeć do nich ponownie. Kampania remarketingowa to jedna z naszych stałych usług agencji reklamowej. Jeśli chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie, to remarketing będzie idealną opcją! Bardzo ważne jest jednak, by kampanię przeprowadzić w sposób profesjonalny, który pozwoli faktycznie zwiększyć wyniki sprzedaży. Z tego względu polecamy współpracę z naszą agencją MINT w Poznaniu. Wiemy, jak przeprowadzić remarketing, by był skuteczny i przyniósł wymierne efekty. Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z usług agencji reklamowej, zapraszamy serdecznie. Dzięki naszemu remarketingowi podniesiesz liczbę konwersji, zbudujesz lojalność i dotrzesz do konkretnych odbiorców. Nie musisz się o nic martwić – agencja MINT przeprowadzi dla Was remarketing kompleksowo! Nie tylko przeprowadzimy całą kampanię i maksymalnie zoptymalizujemy koszty remarketingu, ale również będziemy monitorować jego efektywność. Na końcu dostarczymy raport z przeprowadzonych działań (obejmujących zarówno Facebook, jak i Google AdWords). Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą agencji reklamowej! Zwiększ swoją widoczność w sieci i zbuduj nową bazę klientów. Dzięki temu wzrosną Twoje zyski i pozycjonowanie strony w Google!